Natural Pharm Graviola + Cat´s Claw (Kočičí dráp) + B17 100 a 200 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnosť: Skladem


Cena od:

Akciová cena 389,10 Kč

Běžná cena: 486,38 Kč

* Povinná pole

Cena od:

Akciová cena 389,10 Kč

Běžná cena: 486,38 Kč

S tímto produktem získáte 15 bodů. 15 body = 20,27 Kč.

Graviola si našla uplatnění v lidovém léčitelství při mírnění křečí v oblasti trávicího traktu, snižování krevního tlaku, střevních potížích, nachlazení a dalších nemocech. 
Kočičí dráp je vhodný na všechny druhy zánětů, vředová onemocnění žaludku a dvanácterníku, na onemocnění střev, Crohnovu chorobu nebo sníženou imunitu.
Amigdalin (vitamin B17) se podrobuje neustálým výzkumem a v současnosti se zkoumá jeho vliv při prevenci a léčbě nádorů.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Složení (1 tableta - 700 mg): 350 mg aktivních látek v poměru 2:2:1
Doporučené dávkování: 1 tableta denně, po dobu 40 dnů

Detaily

GRAVIOLA

Graviola je malý, stálezelený strom dorůstající do výšky 5-6 metrů, s velkými lesklými a hladkými, tmavě zelenými listy. Roste v teplejších oblastech Střední a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Graviola má své místo již po tisíciletí v přírodní medicíně v oblasti Jižní Ameriky, ale i v karibské oblasti. K léčebným účelům se používají téměř všechny části stromu - kůra, listy, kořeny, plody i semena. V lidovém léčitelství našla uplatnění při mírnění křečí v oblasti trávicího traktu, snižování krevního tlaku, střevních potížích, nachlazení a dalších nemocech. 

 

Kočičí dráp (Cat´s claw)

Kočičí dráp je tropická, kvetoucí, popínavá rostlina, která roste v deštných pralesích Jižní Ameriky. Název rostliny pochází ze skutečnosti, že na spodní části listů rostou malé trny (podobně jako kočičí drápy). Tato rostlina je cenným zdrojem přírodních léčivých látek.
Kočičí dráp je vhodný na všechny druhy zánětů (hlavně však na artrózy a artritidy), vředová onemocnění žaludku a dvanácterníku, na onemocnění střev, Crohnovu chorobu, sníženou imunitu a následné chronické stavy, zda při nádorových onemocněních, zvýšeném krevním tlaku a na očistu cévní stěny.

 

Vitamin B17 - Amygdalin

Na amygdalin (kterému se neoficiálně mluví také vitamin B17) se vědci zaměřili díky kmeni Hunza, který žije v pákistánském-indické oblasti a na kterých je zajímavá jejich dlouhověkost. Členové tohoto kmene se totiž běžně dožívají 100 let. A při zkoumání jejich stravy se zjistilo, že mezi hlavní součásti jejich jídelníčku patří meruňky. Více než plodů si ale Hunzové váží jejich jádra, ve kterých se vyskytuje již zmiňovaný amygdalin. Amygdalin dává jádrům jejich charakteristickou hořkou chuť a je obsažen např. iv mandlích, jádrech broskví, třešní nebo švestek. Jejich příznivý vliv na lidský organismus se podrobuje neustálým výzkumem a v současnosti se zkoumá jeho vliv při prevenci a léčbě nádorů. Každopádně se využívá jako součást prostředků proti dráždivému kašli nebo proti nevolnostem. 

 

* Více o amygdalinu ve videu: Svět bez rakoviny - příběh vitaminu B17

 

INULIN

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní sacharid, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Přestože jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svoji funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

 

Složení (1 tableta - 700 mg):

Z toho: 350 mg aktivních látek v poměru 2:2:1
1. Graviola - extrakt z plodů (Annona muricata) 140 mg
2. Cat´s Claw (Kočičí dráp) - extrakt z kůry (Uncaria tomentosa) 140 mg
3. Amygdalin 70 mg (B17 98%)
4. Inulin - z kořenů čekanky 347 mg
protispékavá látka: stearan hořečnatý

 

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protispékavá látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

 

Skladování: skladujte v suchu, v dobře uzavřeném obalu, při teplotě od + 5 °C do + 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.
Výrobce: Natural Pharm Slovakia s.r.o., Oravická 2616, 028 01 Trstená, Slovenská republika 

Upozornění:

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy! Výživové doplňky se uskladní mimo dosah malých dětí! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliků, osoby s trasplantovanými orgány a tkáněmi a pro ženy, které chtějí otěhotnět.

 

Rozhodnutí ÚVZ SR číslo: OHVBPKV/4743/2015/Ht 

 

 

GRAVIOLA A RAKOVINA - DOPLŇKOVÉ INFORMACE (NETÝKAJÍCI SE PŘÍMO PRODUKTU)

Graviola má před sebou zřejmě velmi zajímavou budoucnost. Je předmětem vážného zájmu vědců. Obsahuje látky označované jako annocenové acetogeniny, jejichž účinky jsou predeti řady vědeckých studií. Vědci předpokládají, že tyto látky mohou hrát důležitou roli při léčbě rakoviny. Jde o to, že tyto látky mají selektivně ničit rakovinné buňky, aniž by ničili ty zdravé. Při léčbě rakoviny může totiž nastat jev nazývaný jako vícenásobná rezistence (multi drug Resistal). Při ní dochází k tomu, že rakovinné buňky, které odolaly chemoterapii, mohou posilovat svou odolnost proti lékům užívaným při předchozí chemoterapii, ale i proti jiným léčivým. Vědci to vysvětlují tím, že tyto rezistentní buňky vytvářejí mezibuněčné pumpu, kterou dokáží vytěsnit ze svého vnitřního prostředí podávané léčiva. Takových buněk je sice malé procento, ale pokud přežijí, mohou se rozmnožit a dochází k metastázám.

 

Odborníci zjistili, že acetogeniny likvidovali právě tyto odolné buňky. Dá se říci, že jejich "zbavili šťávy", jinými slovy zablokovali přívod energie do špatné buňky. A právě tyto buňky potřebují velké množství energie, aby mohli provozovat pumpu, kterou vypuzují léčiva ven. Přesněji řečeno jde o blokaci enzymu s komplikovaným názvem ubichononoxidoreduktáza NADH. Pokud je vám část názvu ubichinon povědomá, je to tím, že jde o jiný název pro známý koenzym Q10, který funguje jako zdroj energie pro buňky, bohužel i pro buňky špatné. Celý proces je samozřejmě trochu komplikovanější, avšak zjednodušeně to tak podle názoru odborníků funguje. Důležité je, že pacient nesmí současně užívat přípravky s koenzymem Q10, které by dodávaly energii rakovinným buňkám.

 

U normálních, zdravých buněk acetogeniny nepůsobí negativně díky tomu, že nepotřebují tak velké množství energie, než ty špatné a nevzniká mezi nimi, řečeno laicky, takové nepřátelství.


Zdroj: http://www.celostnimedicina.cz/graviola.htm

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Srdcovo-cievny systém, Tráviace problémy, Hrubé črevo

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Graviola + Cat´s Claw (Kočičí dráp) + B17 100 a 200 tablet

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky