Natural Pharm Graviola (Annona muricata) 100 a 200 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnosť: Skladem


Cena od:

Akciová cena 294,53 Kč

Běžná cena: 324,25 Kč

* Povinná pole

Cena od:

Akciová cena 294,53 Kč

Běžná cena: 324,25 Kč

S tímto produktem získáte 11 bodů. 11 body = 14,86 Kč.

Graviola má své místo již po tisíciletí v přírodní medicíně v oblasti Jižní Ameriky, ale i v karibské oblasti. V lidovém léčitelství našla uplatnění při mírnění křečí v oblasti trávicího traktu, snižování krevního tlaku, střevních potížích, nachlazení a při dalších nemocech. Největší rozruch však graviola způsobila v souvislosti se svými (údajnými) pritirakovinovými účinky.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Obsah účinných látek v 1 tabletě: Graviola plod 350 mg (Annona Muricata) extrakt 4:1, Inulin 347 mg 
Doporučené dávkování: 2 až 3 tablety denně, po dobu 40 dnů.

Detaily

Graviola

Graviola je malý, stálezelený strom dorůstající do výšky 5-6 metrů, s velkými lesklými a hladkými, tmavě zelenými listy. Roste v teplejších oblastech Střední a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Graviola má své místo již po tisíciletí v přírodní medicíně v oblasti Jižní Ameriky, ale i v karibské oblasti. K léčebným účelům se používají téměř všechny části stromu - kůra, listy, kořeny, plody i semena. V lidovém léčitelství našla uplatnění při mírnění křečí v oblasti trávicího traktu, snižování krevního tlaku, střevních potížích, nachlazení a dalších nemocech. 

 

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní sacharid, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Přestože jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svoji funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

 

Složení (1 tableta - 700 mg)

Graviola /plod/ 350 mg (Annona Muricata) extrakt 4:1, Inulin 347 mg, Stearan hořečnatý

 

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protispékavá látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

 

Doporučené dávkování: 2 až 3 tablety denně, po dobu 40 dnů
Skladování: v suchu při teplotě od + 5 °C do + 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

 

Upozornění

Doplněk stravy je nevhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Skladovat mimo dosah dětí!

 

 

Graviola a rakovina - doplňkové informace (netýkající se přímo produktu)

Graviola má před sebou zřejmě velmi zajímavou budoucnost. Je předmětem vážného zájmu vědců. Obsahuje látky označované jako annocenové acetogeniny, jejichž účinky jsou predeti řady vědeckých studií. Vědci předpokládají, že tyto látky mohou hrát důležitou roli při léčbě rakoviny. Jde o to, že tyto látky mají selektivně ničit rakovinné buňky, aniž by ničili ty zdravé. Při léčbě rakoviny může totiž nastat jev nazývaný jako vícenásobná rezistence (multi drug Resistal). Při ní dochází k tomu, že rakovinné buňky, které odolaly chemoterapii, mohou posilovat svou odolnost proti lékům užívaným při předchozí chemoterapii, ale i proti jiným léčivým. Vědci to vysvětlují tím, že tyto rezistentní buňky vytvářejí mezibuněčné pumpu, kterou dokáží vytěsnit ze svého vnitřního prostředí podávané léčiva. Takových buněk je sice malé procento, ale pokud přežijí, mohou se rozmnožit a dochází k metastázám.

 

Odborníci zjistili, že acetogeniny likvidovali právě tyto odolné buňky. Dá se říci, že jejich "zbavili šťávy", jinými slovy zablokovali přívod energie do špatné buňky. A právě tyto buňky potřebují velké množství energie, aby mohli provozovat pumpu, kterou vypuzují léčiva ven. Přesněji řečeno jde o blokaci enzymu s komplikovaným názvem ubichononoxidoreduktáza NADH. Pokud je vám část názvu ubichinon povědomá, je to tím, že jde o jiný název pro známý koenzym Q10, který funguje jako zdroj energie pro buňky, bohužel i pro buňky špatné. Celý proces je samozřejmě trochu komplikovanější, avšak zjednodušeně to tak podle názoru odborníků funguje. Důležité je, že pacient nesmí současně užívat přípravky s koenzymem Q10, které by dodávaly energii rakovinným buňkám.

 

U normálních, zdravých buněk acetogeniny nepůsobí negativně díky tomu, že nepotřebují tak velké množství energie, než ty špatné a nevzniká mezi nimi, řečeno laicky, takové nepřátelství.


Zdroj: http://www.celostnimedicina.cz/graviola.htm

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Srdcovo-cievny systém, Tráviace problémy, Hrubé črevo

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Graviola (Annona muricata) 100 a 200 tablet

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky