Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Finclub Fintabs CD 200 tablet

Fintabs CD Finclub

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 484 Kč

Běžná cena: 555 Kč

Zdroj vápníku doplněný o hořčík, křemík a vitamíny C a D3


Fintabs CD představuje komplex minerálů a vitamínů prospěšných pro mládež v období růstu, nastávající maminky nebo sportovce.


Obsah balení: 200 tablet
Dávkování: 4 tablety denně, ráno a v poledne, před nebo po jídle
Obsah účinných látek v 1 tabletě: 100 mg vápníku; 60 mg hořčíku; 49 mg křemíku; 18,8 mg vitaminu C; 2,5 mg vitaminu D3
Země původu: Finsko

Detaily

Účinné složky produktu Fintabs CD

  • VÁPNÍK je potřebný pro udržení dobrého stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů, k funkci nervových přenosů, podporuje energetický metabolismus.
  • HOŘČÍK je nezbytný minerální prvek pro správné fungování lidského organismu. Nevhodná strava, nadměrné používání tuků, cukru, solí a alkohol, stejně jako diety a nadměrná fyzická zátěž mohou způsobit jeho nedostatek. Hořčík je nápomocný pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k dobré funkci svalů i nervové soustavy.
  • KŘEMÍK je prvek, jehož obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy bývá mnohdy nedostatečný. Přitom hraje v lidském organismu velmi významnou roli: nachází se v tkáních, v krvi, v kostech, v chrupavkách, v mozkovém obalu a bílé hmotě mozku, v cévních stěnách, v játrech a dalších orgánech.
  • BIOTIN přispívá k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.
  • VITAMIN C podporuje tvorbu kolagenu důležitého pro chrupavky, kosti a pokožku, je prospěšný v péči o imunitní systém i nervovou soustavu, pomáhá bojovat s únavou, podporuje vstřebávání železa, chrání buňky před oxidativním stresem.
  • VITAMIN D3 přispívá k udržování normální hladiny vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, zubů, svalů, pečuje o činnost imunitního systému.

Uvedený výživový doplněk je schválen Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Další informace

Zdravotné problémyPohybové ústrojí

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Finclub Fintabs CD 200 tablet

Nejnovější příspěvky