Finclub Fintabs CD bori NEW 200 tablet

Finclub Fintabs CD bori NEW

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 425 Kč

Běžná cena: 450 Kč

Pro pevné kosti v každém věku


Fintabs CD bori obsahuje složky, které poskytují organismu výživu pro pohybový aparát. Konkrétně vápník obohacený o hořčík, křemík, bór, vitamíny K1, D3, C a biotin.
Tyto látky jsou užitečné zejména pro střední generaci, seniory, či ženy v přechodu.


Obsah balení: 200 tablet
Dávkování: 2 tablety ráno, 2 tablety na poledne, před jídlem
Země původu: Finsko

Detaily

Účinky jednotlivých složek produktu Fintabs CD bori NEW:

  • VÁPNÍK je potřebný pro udržení dobrého stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů, k funkci nervových přenosů, podporuje energetický metabolismus.
  • HOŘČÍK je nezbytný minerální prvek pro správné fungování lidského organismu. Nevhodná strava, nadměrné používání tuků, cukru, solí a alkohol, stejně jako diety a nadměrná fyzická zátěž mohou způsobit jeho nedostatek. Hořčík je nápomocný pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k dobré funkci svalů i nervové soustavy.
  • KŘEMÍK je prvek, jehož obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy bývá mnohdy nedostatečný. Přitom hraje v lidském organismu velmi významnou roli: nachází se v tkáních, v krvi, v kostech, v chrupavkách, v mozkovém obalu a bílé hmotě mozku, v cévních stěnách, v játrech a dalších orgánech.
  • BIOTIN přispívá k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.
  • VITAMIN C podporuje tvorbu kolagenu důležitého pro chrupavky, kosti a pokožku, je prospěšný v péči o imunitní systém i nervovou soustavu, pomáhá bojovat s únavou, podporuje vstřebávání železa, chrání buňky před oxidativním stresem.
  • VITAMIN D přispívá k udržování normální hladiny vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, zubů, svalů, pečuje o činnost imunitního systému.

Dávkování

4 tablety denně. 2 tablety ráno, 2 tablety na poledne, před jídlem, zapít.

Obsah účinných látek v 4 tabletách (% denní referenční hodnoty příjmu):

- čištěný diatomit SiO2 420 mg (tj. 196 mg křemíku)
- vápník 400 mg (50%)
- hořčík 240 mg (64%)
- vitamín C 75 mg (94%)
- bór 3,2 mg
- vitamín K1 70 mikrogramů (93%)
- biotin 30 mikrogramů, (60%)
- vitamin D3 10 mikrogramů (200%)

Složení

Uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, čištěný diatomit SiO2, látky protispékavé mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý; L-askorbová kys., Boritan sodný, cholekalciferol, fyllochinon, D-biotin.

Uvedený výživový doplněk je schválen Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Další informace

Zdravotné problémyPohybové ústrojí

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 100 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Finclub Fintabs CD bori NEW 200 tablet

Nejnovější příspěvky