Finclub fin VitaB12tabs 60 tablet

Finclub fin VitaB12tabs 60 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 413 Kč

Běžná cena: 450 Kč

Nákupem získate 17 věrnostní body. 17 body = 21 Kč.

Vitamín B12 v podjazykovej formě


Jedna tableta produktu fin VitaB12tabs obsahuje až 1000 mikrogramů aktivní koenzymová formy vitaminu B12, který je pro tělo přirozený a podle studií i organismem lépe využíván a zachován.
Jeho další předností je praktická podjazyková forma.


Obsah balení: 60 tablet
Dávkování: 1 tableta denně
Složení: 1000 mikrogramů aktivní koenzymová formy vitaminu B12
Země původu: Finsko

Detaily

Vitamín B12, jeho nedostatek a účinky

Při nedostatku B12 se mohou objevit známky fyzické i duševní únavy, změny nálad, či problémy se spánkem. Vitamín B12 je zdrojem energie pro tělo a je důležitý pro metabolismus tuků a sacharidů. Stará se o psychiku a imunitní systém, podporuje tvorbu červených krvinek, zmírňuje únavu, je vhodný při stresu a nespavosti a podporuje zdravý růst buněk a jejich ochranu.

  • Má pozitivní vliv na zdraví srdce - spolu s kyselinou listovou pomáhá snižovat hodnoty homocysteinu v krvi a tak redukovat riziko vzniku srdečních chorob.
  • Vitamín B12 jako zdroj životní energie - nedostatek vitamínu B12 způsobuje úbytek karnitinu a a lékaři v současnosti využívají doplňky a injekce s vitaminem B12 při léčbě řady potíží spojených s nedostatkem energie, trvalou vyčerpaností a únavou.
  • Vitamin B12 a optimismus - vitamin B12 se nepřímo účastní na výrobě tzv. Přenašeči, jako jsou látky dobré nálady - methionin, serotonin a dopamin, které ovlivňují pocit štěstí, radosti, vyrovnanosti a na klidný spánek. Také dopomáhá zmírňovat stres a deprese.
  • Vitamin B12 a starší lidé - hodnoty vitamínu B12 klesají věkem a je prokázáno, že asi 20% starších lidí trpí na jeho nedostatek. Podle některých výzkumů jsou hodnoty vitamínu B12 velmi nízké iu lidí postižených Alzheimerovou chorobou.

Vitamin B12 a anémie

Začátkem minulého století bylo postrachem tzv. Perniciózní anémie, nemoc na kterou v důsledku nedostatku červených krvinek umíralo mnoho lidí. A nato v roce 1922 George Noyt Whipple z univerzity v Rochesteru objevil, že psi postižené touto chorobou se vyléčili vysokými dávkami hovězích jater. K pokusům se přidali i další dva lékaři - George Minot a William Murphy, kteří podávali pacientů 250g jater denně. Všem třem lékařům, kteří se podíleli na tomto výzkumu, byla udělena Nobelova cena. Tento vitamin byl z vitaminů skupiny B objeven jako poslední.

Výhody produktu fin VitaB12tabs:

  • Mega dávka vitamínu B12 v aktivní formě.
  • Metylkobalamín je aktivní koenzymová forma vitamínu B12 (pro tělo přirozený) - podle studií je v organismu lépe využíván a zachován.
  • Rychle účinkující tablety v podjazykových formě - rozpouštějí se v ústech a není nutné je zapíjet vodou.

Složení

1000 mikrogramů aktivní koenzymová formy vitaminu B12 v 1 tabletě.

Upozornění

Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a pacientům během onkologické léčby.

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém, Nervový systém, psychika a paměť

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Finclub fin VitaB12tabs 60 tablet

Nejnovější příspěvky