Finclub fin Pycnogenol 60 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem


826,46 Kč

Nákupem získate 32 věrnostní body. 32 body = 41,32 Kč.

Pycnogenol získaný z kůry pobřežní borovice


Výživový doplněk Pycnogenol obsahuje patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima), která roste v borovicových lesích v jižní Francii.


Obsah balení: 60 tablet
Doporučené dávkování: 2-4 tablet denně, po jídle
Obsah účinných látek v 1 tabletě: 20 mg Pycnogenolu ® - patentovaného výtažku z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima), 182,4 mg kukuřičného škrobu
Země původu: Finsko 

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Účinky fin Pycnogenol:

- Pycnogenol je považován za silný antioxidant, který ochraňuje buňky před volnými radikály, čímž pomáhá chránit organismus jako celek (zdraví těla začíná a končí zdravou buňkou)
- přispívá k posílení kardiovaskulárního systému, má příznivý vliv na cirkulaci krve a napomáhá redukovat výskyt křečových žil
- je užitečný v rámci péče o zrak
- prospívá pokožce - pomáhá obnovit její elasticitu
- pomáhá redukovat produkci histaminu (vhodný pro alergiky)

 

Mezi potenciální uživatele pycnogenolu patří osoby, které často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.

 

Upozornění

Uvedený výživový doplněk je schválen Ministerstvem zdravotnictví Slovenskej republiky. Schváleno antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem do 3 let. Skladujte při teplotě do 25 °C. Nepřekračujte stanovenou denní  dávku.

 

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Srdečně-cévní systém, Anti-aging

Recenzie

You're reviewing: Finclub fin Pycnogenol 60 tablet

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky