Finclub fin Karnositabs 60 tablet

fin Karnositabs finclub

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 1 450 Kč

Běžná cena: 1 550 Kč

Karnosin a vitamín E


Výživový doplněk Karnositabs obsahuje karnosin a vitamín E, které chrání buňky před poškozením a jejich zanikání.
Množství karnosinu v organismu se s narůstajícím věkem snižuje, přičemž důležitý je zejména pro kůži, srdce, svaly, ledviny, játra a mozek.


Obsah balení: 60 tablet
Dávkování: 1 tableta denně, ráno s jídlem
Obsah účinných látek v 1 tabletě: 400 mg L-karnosinu, 6 mg vitaminu E
Země původu: Finsko

Detaily

Karnosin a jeho vliv na zdraví

Karnosin je 100% přírodní fyziologická látka se silnými antioxidačními účinky, skládající se ze dvou aminokyselin (L-histidin a β-alanin). Kanrozín je známý také pod přezdívkou "molekula dlouhověkosti". V latině znamená "maso". Potraviny s vysokým zdrojem karnosinu jsou především živočišné bílkoviny než drůbež, hovězí maso, syrovátková bílkovina či vejce.

Karnosin patří mezi nejsilnější antioxidanty se speciální ochranou soustředěnou především na proteiny a neurony. Chrání buňky před poškozením a jejich zanikání (a tím i před projevem zániku buněk - stárnutím). Kromě této vlastnosti má schopnost poškozené buňky regenerovat, co obyčejné antioxidanty, které známe nedokážou.

Karnosin je látka produkující se v těle s nejvyšší koncentrací v mozku a ve svalech. Naše tělo ho produkuje od narození. Po dovršení 30. roku života však jeho hladina klesá a po 40. dochází k výraznému poklesu.

Ve formě kvalitního výživového doplňku pomáhá efektivně zkvalitňovat fyziologické funkce v lidském organismu.

Vitamín E

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - t.j. před útoky volných radikálů, které mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí.

Účinky Karnosinu:

  • Karnosin je doslova jedinečný v ochraně bílkovin a DNA před poškozením glykaci (reakcí s krevním cukrem).
  • Karnosin jako vysoce koncentrovaná fyziologická součást mozkové tkáně. Mozek využívá karnosin na opravu neuronů, na detoxifikaci, neutralizuje toxicitu mědi a zinku a zvyšuje výkonnost mitochondrií. Zvyšuje neuroplasticity, mentální výkonnost a napomáhá zachování paměti ve vyšším věku. Vhodný v prevenci Alzheimerova syndromu - stařecké demence.
  • U diabetiků chrání cévy před poškozením glykaci, zároveň přispívá k normalizaci hladiny cukru.
  • Karnosin jako "molekula dlouhověkosti". Ochranou telomer se zvyšuje počet delive cyklů buňky. Výsledkem je prodloužení regenerační schopnosti tkání a zpomalení stárnutí. Jinými slovy, zvyšuje dělení buněk, což má za následek více funkčních buněk a tedy i lepší a delší fungování celého organismu a oddálení procesu stárnutí.
  • Detoxifikace: chelatačních mechanismem váže ionty těžkých kovů, hliníku, nadbytky mědi a zinku působící neurotoxicky.
  • U sportovců přispívá ke zvýšené vytrvalosti a zvýšenému výkonu působením proti překyselení svaloviny laktátem.
  • Zvyšuje dělení buněk, což má za následek více funkčních buněk a tedy i lepší a delší fungování celého organismu. Ochraňuje proteiny před porušením jejich struktury a tak zajišťuje jejich správnou funkci v organismu.
  • Je nápomocný při autismu - dokázaný pozitivní efekt u dětí s poruchami autistického spektra (PAS).

Zejména pro koho je Karnositabs určen?

O přípravek Karnositabs se zajímají především osoby středního věku, senioři, lidé, kteří si chtějí udržet pocit mládí a vitality co nejdéle, jedinci bojující s únavou či projevy zapomínání.

Upozornění podle nařízení komise EU:
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém, Diabetes, Anti-aging, Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 100 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Finclub fin Karnositabs 60 tablet

Nejnovější příspěvky