Finclub fin Cardumis 50 ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem


387,41 Kč

Nákupem získate 15 věrnostní body. 15 body = 19,37 Kč.

Výtažek z bodláku Ostropestřce mariánského


Cardumis obsahuje výtažek z bodláku Ostropestřce mariánského, jehož hlavní složkou je látka silymarin, která má vysoký detoxikační potenciál a komplexní pozitivní vliv na činnost a zdraví jater.


Obsah balení: 50 ml
Dávkování: 5 kapek 3x denně, rozředit ve vodě, s odstupem po jídle
Obsah účinných látek: Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) - 5 kapek odpovídá 43,4 mg semen Ostropestřce mariánského
Země původu: Finsko


Naši spokojní zákazníci

Detaily

Něco více o produktu fin Cardumis

Cardumis obsahuje výtažek z bodláku Ostropestřce mariánského, jehož hlavní složkou je látka silymarin. Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) podporuje zdraví jater - přispívá k její správné funkci, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňky před škodlivým vlivem prostředí. Stará se o žlučník a trávicí systém, posiluje organismus proti alergiím. Přípravek Cardumis je trvanlivý, účinný, v organismu velmi dobře využitelný.

 

Fin Cardumis obsahuje:

- ostropestřec mariánský (Silybum marianum): 5 kapek odpovídá 43,4 mg semen Ostropestřce mariánského
- vodu
- alkohol

 

Upozornění

Pro obsah cca 51% alkoholu výrobek není určen dětem. Skladujte při teplotě do 25 ° C. Nepřekračujte stanovenou denní dávku. Uvedený výživový doplněk je schválen Ministerstvem zdravotnictví Slovenskej republiky. 

 

Upozornění podle nařízení komise EU: 
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Alergie, Játra

Recenzie

You're reviewing: Finclub fin Cardumis 50 ml

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky