Finclub fin Antipas-rasitis s alkoholem 100 ml

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem


439,06 Kč

Nákupem získate 17 věrnostní body. 17 body = 21,95 Kč.

Extrakt ze slupek amerického ořechu černého


Americký ořech černý byl již v minulosti používán indiánskými kmeny a to především tu při očistě střevního traktu od parazitů.
V současnosti trápí parazité velké množství lidí, kteří si jejich přítomnost ani neuvědomují a důsledky kterých se mohou projevit i až o několik let v podobě oslabené imunity, či narušeného trávení a vylučování, anémie, svědění, depresí, neklidného spánku, celkové slabosti, zda chronické únavy ... atd. 


Obsah: 100 ml s 30% alkoholu
Obsah účinných látek v 60 kapkách (2 ml): 340 mg ořechu černého
Dávkování: 10 - 20 kapek 3x denně
Náklady na 1 den užívání: 16 - 33 centů
Země původu: Finsko

Naši spokojní zákazníci

Detaily

OŘECH ČERNÝ - AMERICKÝ

Je v našich končinách velmi vzácný. Vyskytuje se většinou ve starých zámeckých zahradách a jde převážně o přísně chráněné stromy. Zelené slupky nezralých ořechů mají výrazné antiparazitární účinky. Tento strom a jeho zdravotní účinky jsou na Slovensku a Čechách zatím téměř neznámé.

PARAZITY V NAŠEM TĚLE

Paraziti se do našeho těla dostávají z různých zdrojů:

- z potravy, kterou jíme,
- z vody, kterou pijeme a ve které se koupeme 
- přenášejí je i klíšťata, komáři a jiný pálivé hmyz, domácí a hospodářská zvířata.

Vliv na šíření parazitů má také transport komodit z opačných konců zeměkoule, díky čemuž se k nám dostávají nové druhy parazitů, které jsou pro naši imunitu a kulturu neznámé a v současnosti se vůči nim nedokážeme účinně bránit.

JAK SE TYTO MALÉ potvor (PARAZITŮ) zpráv a jako důkaz v NAŠEM TĚLE PŘEŽÍT?

Primární strategií parazitů je chovat se nenápadně - používají různé maskovací manévry, které zavádějí imunitní systém a brání našemu tělu rozeznat vetřelce. V ideálním případě parazit vyčerpává hostitele "tak akorát". Hostitel (většinou nevědomě) vytváří nevítaným návštěvníkům prostředí, které potřebují na své rozmnožování a zároveň mu zbývá dost energie na vlastní fungování.
Problém nastává tehdy, pokud je hostitel z nějakých důvodů oslabený a energetická bilance se vyvíjí v jeho neprospěch. Tehdy se paraziti přemnoží a začínáme tušit, že něco v našem těle není v pořádku.

Příznaky toho, že máte v těle nadměrné množství parazitů mohou být:

- narušené trávení a vylučování - a to i přesto, že vaše strava obsahuje dostatek vlákniny a živin, které pozitivně ovlivňují trávení a vylučování
- anémie, svědění,
- deprese, neklidný spánek,
- celková slabost a chronická únava
- ... atd. atd.

JAK JE MOŽNÉ, ŽE někdo trpí NA NADMĚRNÉ MNOŽSTVÍ parazitů a JINÝ NE?

Vysvětlení je více než prosté. Na to, aby parazity mohly existovat a fungovat potřebují:
1. vhodné prostředí a
2. oslabeného protivníka (oslabený imunitní systém),
přičemž oslabený imunitní systém vytváří vhodné prostředí a naopak parazity znovu oslabují imunitní systém. Jedná se proto o jakýsi začarovaný kruh.

VHODNÉ PROSTŘEDÍ

Vhodné prostředí pro parazity si vytváříme sami tím, že se:
- nevhodně stravujeme - konzumace sladkosti, alkoholu, nedostatek vlákniny a minerálů, nadbytek masa a masných výrobků, fast-food strava, umělá sladidla a jiné umělé přísady .....
- zatěžujeme chemikáliemi - z potravin, léků, kosmetiky, z čisticích prostředků a ze životního prostředí jako takového
- nedostatečně pohybujeme a jsme pod vlivem negativních emocí a stresu.

V současné době hraje parazitům ,, do karet "kombinace všech těchto faktorů. A samotná nemoc je už jen logickým DŮSLEDKEM napadení parazity. S kvalitou stravy a životního prostředí to jde dolů vodou, pohybu máme stále méně a stresu naopak stále více. Navíc se chováme, jako by se nás toto téma netýkala. Našich čtyřnohých miláčků odčervujeme pravidelně, u dětí občas připustíme možnost tasemnice, škrkavek, či hlístic, ale se zvyšujícím se věkem se nás toto téma jakoby netýkala.

Nemá však význam podléhat paranoie, kterou asi na jistý čas pocítí každý, kdo se tématem parazity začne zabývat. Smysl má prevence a pravidelné očistné kúry. A přípravek fin Antipas-rasitis z extraktu ze slupek amerického ořechu černého (Juglans nigra) je právě jednou z možnosti boje proti parazitům a to především při očistě střevního traktu od těchto cizopasníků.

DALŠÍ VÝHODY UŽÍVÁNÍ FIN Antipo-RASITIS

1. jednoduché a cenově přijatelné užívání (poměrně nízké náklady na 1 den užívání)
2. jedná se o přírodní produkt
3. produkty od finské společnosti Finclub jsou zárukou dlouholeté ověřené kvality

Obsah balení: 100 ml s 30% alkoholu
Doporučené dávkování: 10 - 20 kapek 3x denně, smíchat s vodou nebo džusem (Nekapat do horkých nápojů). Vhodné je extrakt užívat ráno a poledne nalačno (cca 20 minut před jídlem), večer potom 1 hodinu po jídle.
Obsah účinných látek v 60 kapkách (2 ml): 340 mg ořechu černého
Země původu: Finsko

Výrobek není určen dětem!

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Paraziti, plísně a kvasinky, Zažívací problémy, Tlusté střevo, Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon

Recenzie

You're reviewing: Finclub fin Antipas-rasitis s alkoholem 100 ml

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky