Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

MycoMedica Enoki 90 kapslí

enoki mycomedica kapsuly

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 648 Kč

Běžná cena: 773 Kč

Nákupem získate 26 věrnostní body. 26 body = 33 Kč.

Japonská houba Enoki (plamienka zimní) byla starými Egypťany považována za houbu nesmrtelnosti a vyhrazena byla jen pro faraony.
Dnes je pěstována po celém světě a hojně využívána pro vysoký obsah účinných látek.


Obsah balení: 90 kapslí á 500 mg extraktu
v rostlinných kapslích (vhodné i pro vegany)

Detaily

Základní informace

Enoki (plamienka zimní, Flammulina velutipes) je velmi známá jedlá houba, a to hlavně v Číně, Koreji a Japonsku.

Ve starověkém Egyptě byla Enoki považována za houbu nesmrtelnosti a vyhrazena byla jen pro faraony. Podobný význam a hodnotu jí připisovaly i ve starověké Číně, kde byla také spojována s prodlužováním života. V čínské kultuře a medicíně byla po dlouhá staletí považována za jeden ze symbolů zdraví a dlouhověkosti.

Obsah účinných látek

Enoki obsahuje řadu účinných látek, jako jsou vitamíny, minerály, polysacharidy – beta glukany, antioxidační polyfenoly a isoflavony, například genistein, adenosin, terpeny, steroidy nebo sfingosin cerebrosid a jiné. Důležitá je také koncentrace polysacharidů v extraktu.

Vlastnosti houby Enoki

  • Houba Enoki obsahuje beta-glukany, typ polysacharidů, které jsou známé svými imunomodulačními účinky. Tyto látky mohou pomoci posílit imunitní systém a zlepšit jeho schopnost bojovat proti infekcím.
  • Podobně jako mnohé jiné jedlé houby obsahuje Enoki antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály.
  • Některé studie naznačují, že Enoki může pomáhat snižovat hladiny cholesterolu, čímž přispívá k lepšímu zdraví srdce a oběhového systému.

Kvalita produktu Enoki od MycoMedica

Enoki od firmy MycoMedica se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je jilmový nebo dubový masiv. Pro výrobu extraktů byly použity plodnice.

Díky biofermentaci a následnému zpracování metodou horkovodní extrakce se jedná o vysoce kvalitní výtažek z Enoki v ideálním poměru účinných látek pro nejlepší výsledky – min. 30% polysacharidů (reálně bývá 33 – 34%). Kvalita produktu je testována v německém Agrolabu.

Dávkování

  • Zvýšená dávka: 3 - 10 kapslí denně (je vhodné poradit se s lékařem nebo praktikem čínské medicíny).
  • Běžná dávka: 1 - 2 kapsle denně.
  • Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.
  • Tobolky užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem.
  • Při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například ve formě extraktu brazilské třešně Aceroly.

Složení (1 kapsle):

  • Enoki (Flammulina velutipes) 100% čistý extrakt: 500 mg
  • Pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

Upozornění

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Další informace

Zdravotné problémySrdečně-cévní systém

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: MycoMedica Enoki 90 kapslí

Nejnovější příspěvky