Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Endokrinol - krém na štítnou žlázu 50 ml

endokrinol krém na štítnu žľazu 50 ml

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

298 Kč

Unikátní krém, který obsahuje bylinky na podporu funkce štítné žlázy. Endokrinol přispívá k normalizaci úrovně hormonů a podpoře funkce štítné žlázy.
Obsahuje bylinky Krvavček bílý a Hvězdici bezlisté, které se nacházejí v mnoha receptech tradičního léčitelství.


Obsah balení: 50 ml
Použití:
 krém aplikujte 1-2 krát denně na kůži v oblasti krku a hrudníku
Výrobce: RU avalar Moskva, Rusko

Detaily

Endokrinol a štítná žláza

Endokrinol přispívá k normalizaci úrovně hormonů a podpoře funkce štítné žlázy. Endokrinol krém obsahuje extrakty z rostlin, které obsahují velké množství lektinů - nenahraditelných látek na obnovu normální funkce štítné žlázy.

Chronický únavový syndrom

Ve skutečnosti může být prvním příznakem onemocnění štítné žlázy, protože na ní závisí naše blaho, nálada a výkon. Pro zlepšení funkce štítné žlázy, aby byla zachována její zdraví, jsou vynikající byliny jako krvavček bílý a hvězdice bezlistenná.

Tyto rostliny se nacházejí v mnoha receptech tradiční medicíny a jsou úspěšně používány bylinkáři. V současné době nemusíme hledat tyto byliny v přírodě, existují jejich tinktury a masti. Komplex z těchto bylin je obsažen v krému endokrinol.

Krvavček bílý

Krvavček bílý pomáhá optimalizovat funkci štítné žlázy.

Hvězdice

Hvězdice se doporučuje na vyřešení problémů s uzlíky a odstranění lymfatické stagnace. Aplikuje se na oblast štítné žlázy ve formě mastí, také podporuje resorpci uzlíků.

Složení

Aqua, Glycerin, Mineral oil, Potentilla alba Extract, Stellaria Media Extract, Linaria vulgaris Extract, Elaeis guineensis Oil, Galleria oil, Triethanolamine, Carbomer, Citrus Paradisi Peel Oil, Geranium maculatum Oil, Citrus Bergamo Leaf Oil, Myristika fragrans Oil, methylparaben

Další informace

Zdravotné problémyŠtítná žláza

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Endokrinol - krém na štítnou žlázu 50 ml

Nejnovější příspěvky