Planet Ayurveda Digestion Support (Podpora trávení) extrakt 500 mg

Planet Ayurveda Digestion Support (Podpora trávení) extrakt 500 mg

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 448 Kč

Běžná cena: 475 Kč

Nákupem získate 18 věrnostní body. 18 body = 23 Kč.

Směs jedinečných ajurvédských bylin na podporu trávení


Kapsle na podporu trávení od Planet Ayurveda obsahují extrakty z bylin Amla, Haritaki, Bahera, Fenykl, Koriandr, Pepřovník a kmín.
V ajurvédě jsou tyto byliny uznávanými pomocníky při trávicích problémech, jakými jsou nadýmání nebo zácpa a to bez jakýchkoliv negativních vedlejších účinků.


Obsah balení: 60 kapslí
Dávkování: 1-2 kapsle 2-3 x denně
Země původu: Indie

Detaily

Digestion Support a Ajurvéda

Trávicí problémy jsou podle ajurvédy hlavním důvodem mnoha dalších onemocnění. Jen trávicí trakt, který je v pořádku, umožňuje správné vstřebávání živin v těle. Jednotlivé složky produktu Digestion Support se v ajurvédské medicíně velmi často pužívají již od roku 5000 před n.l. bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Byliny jako Haritaky, Kmín, Fenykl, Pepřovník udržují přirozenou PH rovnováhu v žaludku a pomáhají s trávením všech typů jídla. Tyto byliny spolu synergicky působí a regulují kyselost, nadýmání i zácpu. Toto jsou složité trávicí problémy, které jsou podle ajurvédy hlavním důvodem mnoha dalších onemocnění. Jen trávicí trakt, který je v pořádku, umožňuje správné vstřebávání živin v těle.

Digestion Support je čistě bylinný extrakt bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Její složky se v ajurvédské medicíně velmi často pužíváme již od roku 5000 před n.l. bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Kvalita produktů Planet Ayurveda

Kapsle jsou 100% vegetariánské. Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoliv chemikálií, aditiv či levných plniv. Kapsle obsahují vysoce účinný standardizovaný extrakt z rostlin. Kapsle neobsahují žádný surový prášek z rostliny a do kapslí nejsou přidány žádné další přídavné látky.

Účinné složky směsi na podporu trávení Digestion Support:

1. Amla se popisuje v ajurvédě jako nejúčinnější bylina na omlazení. Nejen omlazuje celé tělo, ale dodává mu také důležité vitamíny, přičemž ho vnitřně "ochlazuje", snižuje "teplo" v rámci těla. Díky své kyselé chuti stimuluje vylučování žaludečních šťáv. Obsahuje přírodní kyselinu citronovou a kyselinu askorbovou, které napomáhají trávení jídla.

2. Haritaki je další užitečnou bylinou na snížení nadýmání a plynatosti. Potlačuje vznik plynů díky svému potenciálu "zahřívání", přičemž také zmírňuje zácpu díky svým mírným laxativním účinkem.

3. Bahera je velmi užitečnou složkou velmi dobře známé směsi "Triphala", je užitečná při překyselení a zácpě. Odstraňuje nadbytečnou energii "kapha", která je hlavní příčinou ztráty apetitu. Odstraňuje povlak vytvořen nadbytečnou energií "kapha" ze střev a napomáhá správnému vylučování šťáv.

4. Sounf (fenykl) je jednou z nejlepších bylin na podporu trávení často používanou v indické kuchyni. Je užitečná v případě roztažení břišní oblasti plyny, při bolestech břicha způsobené plyny a překyselení, při zácpě.

5. Dhani (koriandr) je další užitečnou běžně používanou rostlinou. Zlepšuje apetit, ulevuje od zácpy a plynatosti.

6. Pippali (pepřovník) je velmi užitečný při zvyšování apetitu a při problémech s trávením. Posiluje celý trávicí systém, stimuluje játra, slinivku a střeva k vylučování trávicích šťáv.

7. Jeerak (kmín) se často používá v kuchyni. V Indii se používá pro svou schopnost ulevit od bolesti při trávení způsobené plynatostí a nadýmáním. Zatímco výtažek z kmínu, fenyklu a koriandru uľavhuje od problémů s nadýmáním, kmín zlepšuje i apetit.

Obsah účinných látek v 1 kapsli (500 mg standardizovaného extraktu):

- Amalaki (emblica officinalis) 4:1 extrakt z plodů rostliny - 100 mg
- Haritaki (Terminalia chebula) 4:1 extrakt z plodů rostliny - 100 mg
- Bahera (Terminalia bellerica) 3:1 extrakt z plodů rostliny - 100 mg
- Fenykl obecný (Sounf) 7:1 extrakt ze semen - 50 mg
- Koriandr setý (Dhani, Coriander sativum) 10:1 extrakt ze semen - 50 mg
- Pepřovník černý (Pippali, Pipper longum) 4:1 extrakt z plodů rostliny - 50 mg
- Jeerak (kmín, cyminum Cuminum) 8:1 extrakt ze semen rostliny - 50 mg

* Potah kapsle z celulózy rostlinného původu

Upozornění

Doplněk výživy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Pokud chcete docílit dlouhodobé výsledky, nestačí užívat doplňky výživy - musíte změnit svůj životní styl.

Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédské produkty odstup alespoň půl hodinu, ideálně hodinu.

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy, Tlusté střevo

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Planet Ayurveda Digestion Support (Podpora trávení) extrakt 500 mg

Nejnovější příspěvky