Natural Pharm Diabenal 100 a 200 tablet

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Price From: 397,74 Kč

Diabenal obsahuje čtyřkombinaci látek účinných na diabetes: gymnema sylvestre (nazývaný také jako gurmar), momordica charantia (známá také jako hořká tykev), moringa a kurkuma.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Doporučené dávkování: 
2 tablety denně nejlépe s jídlem
Složení (1 tableta – 700 mg):
 Inulin 347 mg, Gymnema 100 mg extrakt 25%, Moringa 25 mg extrakt 10:1 (250 mg účinné látky), Momordica 25 mg, Kurkuma 25 mg extrakt 95%, Stearan hořečnatý.

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Diabenal a gymnema sylvestre (gurmar)

Gymnema Sylvestre (známá také jako gurmar) je rostlina původem z tropických lesů jižní a střední Indie a Srí Lanky, která se již více než 2000 let používá v tradiční indické medicíně. Gurmar je jednou z nejúčinnějších ajurvédských bylin na diabetes, která si právem vysloužila přívlastek "zabiják cukru“. Jak již napovídá samotná přezdívka gymnemy, jeho využití je především při léčbě diabetu, ale neztratí se ani při metabolickém syndromu a pro mnohé z vás bude zajímavá jeho schopnost potlačovat chuť k jídlu (a to zejména chuť na sladké). 

 

Diabenal a Momordica (hořká tykev)

Momordica charantia má dlouhou tradici použití v Ajurvédské medicíně, kde byla oblíbená pro své výrazné léčivé účinky. V současnosti se využívá při cukrovce, metabolickém syndromu a na posílení protivirové a protinádorové imunity.

Hořká tykev obsahuje látky s účinky podobnými inzulínu, takzvaný rostlinný inzulín. Podporuje tvorbu a vylučování inzulínu a zároveň pomáhá snižovat zvýšené hladiny cukru. Zařadit bychom ho mohli mezi přírodní prostředky na podpůrnou léčbu cukrovky.

 

Diabenal a moringa

Moringa je jednou z nejvšestrannějších a nejužitečnějších rostlin na Zemi, bývá také označována jako zázračný strom nebo jako strom života. Původně pochází z Indie, kde je již po tisíciletí používána v ajurvédské medicíně. Časem se rozšířila do mnoha tropických a subtropických regionů celého světa.

Ve studiích pozitivních vlastností Moringy, zejména produktů ze sušených listů byly zjištěny výrazné terapeutické účinky při cukrovce. Tento účinek na zmírňování glukózové intolerance se připisuje vysokému obsahu polyfenolů. Látky jako quercetin-3-glykosid (Q-3-G), glykosidy, chlorogenová kyselina a další významné látky a sloučeniny fytoterapeutické působí jako antidiabetika a zmírňují dopad onemocnění diabetu jako i s tím spojené další zdravotní rizika.

 

Diabenal a kurkuma

Kurkuma je oranžovo-žluté koření, které je v Indii oblíbenou přísadou ajurvédské medicíny, kde se používá k hojení ran a léčbu kožních onemocnění. Hlavní složkou kurkumy je kurkumin, který dokáže zablokovat enzym podporující růst nádorů. Kurkuma chrání také proti volným radikálům.

 

Složení (1 tableta – 700 mg): 

Inulin 347 mg, Gymnema 100 mg extrakt 25%, Moringa 25 mg extrakt 10:1 (250 mg účinné látky), Momordica 25 mg, Kurkuma 25 mg extrakt 95%, Stearan hořečnatý.

 

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protispékavá látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

 

Doporučené dávkování: 2 tablety denně nejlépe s jídlem
Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od + 5 °C do + 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí!

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní sacharid, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus) .Přestože jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svoji funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Diabetes

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Diabenal 100 a 200 tablet

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky