Detoxikační náplasti GREEN SAP SHEET 10 ks

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnosť: Skladem


Akciová cena 432,34 Kč

Běžná cena: 513,40 Kč

S tímto produktem získáte 16 bodů. 16 body = 21,62 Kč.

MIN. ZÁRUKA BŘEZEN 2015 - KRÁTKODOBĚ SNÍŽENA CENA


Detoxikace organismu je prvním krokem na cestě ke zdraví a detoxikační náplasti jsou vhodným detoxikačním doplňkem v době, kdy nás toxiny, emulgátory a různé škodlivé látky ohrožují mnohem více než kdykoli předtím
Prášek obsažený v sáčcích obsahuje 100%-ně přírodní látky s maximálním účinkem.


Obsah balení: 10 ks detox. sáčků a 10 ks samolepících náplasti
Složení: Houba agaricus, turmalín, mikrokapsle, eukalyptový olej, mugwort extrakt, loquat extrakt, vitamin C, chitosan, škrob, warming pigment a heat storing polysacharidy
Cena: i přes krátkodobě snížené ceně se jedná o poměrně drahé detoxikační náplasti, jejichž podrobné složení je ovšem známé (viz níže) a kvalita vysoká
 

Detaily

DETOXIKACE - ODSTRANĚNÍ HLAVNÍ PŘÍČINY ONEMOCNĚNÍ

Pravou příčinou velkého množství nemocí je přítomnost TOXIKOL látek v organismu. Organismus zbavený toxických látek si dokáže poradit mnohem snadněji téměř se všemi nemocemi a zdravotními problémy.
Detoxikací organismu je možné odstranit různé chronické problémy, jako jsou: alergie, ekzémy, astma, bolesti kloubů, migrény, chronická únava ..., ale i mnohé jiné. Organismus zbavený toxinů nepodléhá zanášení cévního systému, vzniku zhoubných nádorů, depresím, ztrátě paměti, vitality a sexuality.

 

DETOXIKAČNÍ SÁČKY GREEN SAP SHEET

- představují bezpečnou, neinvazivní a účinnou cestu detoxikace
- obsahují výhradně přírodní složky, které jsou schopny z těla absorbovat toxické látky přes pokožku
- vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují zápornými ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky

 

ÚČINKY DETOXIKAČNÍCH NÁPLASTÍ GREEN SAP SHEET

- absorbují toxické látky z těla přes pokožku
- účinné při bolestech páteře, ramen, kolen, krku a lokte
- celkově zmírňují bolesti v těle
- podporují cirkulaci krve
- zmírňují opuchliny
- podporují imunitní systém
- zvyšují kvalitu krve a očišťují lymfatický systém
- zlepšují kvalitu spánku

 

Podle staré čínské medicíny naše tělo má více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto snadno aktivují vnitřní orgány.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ DETOXIKAČNÍCH NÁPLASTÍ

Sáčky se jednoduše nalepí na chodidla nohou na dobu 8-10 hodin během spánku. Všechny aktivní složky sáčků se nacházejí v práškové formě v dokonale vysušeném stavu. Na chodidla nebo jiné části těla se aplikují pomocí samolepících náplastí, které jsou součástí balení. Ráno po použití jsou mokré, zapáchající a jejich tmavohnědé zabarvení závisí na stupně toxicity organismu.
Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje úvodní 10denní kúra a následně 5-ti denní kúry jednou za 2-3 měsíce. 
Nečekejte, až toxické látky nacházející se ve vašem těle začnou ničit vaše zdraví. Používání náplastí je optimálním a jednoduchým způsobem detoxikace vašeho organismu.

 

PRINCIP ČINNOSTI DETOXIKAČNÍCH NÁPLASTÍ

Látky obsažené v sáčcích náplastí mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes pokožku. Tvůrci náplasti vycházejí ze staré čínské medicíny a reflexologie použili pro tvorbu výsledného produktu pouze přírodní látky. Náplasti vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují zápornými ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky. Tento proces je předpokladem absorpce toxických látek z krve a lymfatického systému přes pokožku pomocí osmotického tlaku, přičemž jsou využívány speciální absorpčně silné přírodní látky nacházející se v náplastech.

Náplasti obsahují speciální výtažky stromů. Jde o látky, které náplastem dodávají velkou absorpční sílu, podobnou jakou stromy využívají při svém vyživování. Využívá se zde podobná funkce jakou má osmotický tlak v rostlinách, který je velmi důležitý při růstu a vyživování stromů. Stromy pomocí kořenů vyhledávají vodu a výživné látky ze země a transportují pomocí polopropustných membrán do větví a listů. Tento efekt je vyvolán osmotickým tlakem, přičemž voda ze země se snadno dostane do výšek 10-100 metrů nad zemí k listem. Tento fyzikální jev využívají i detoxikační náplasti.

 

EXPERIMENT - DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ

Určitě mnoho lidí zapochybuje, jak mohou být naše chodidla reflexními body propojenými s ostatními částmi těla prostřednictvím reflexních drah a meridiánů. Jak je možné, že reflexní body na chodidlech jsou propojeny s ledvinami či játry? Možná lidí, kteří nejsou alergičtí na česnek přesvědčí NÁSLEDUJÍCÍ EXPERIMENT:


Očistěte stroužek česneku, rozřízněte na polovinu a čerstvou šťávou potírejte svá chodidla asi 1 minutu. V průběhu velmi krátkého času byste měli cítit česnek ve svých ústech!


Je velmi obtížné vysvětlit přesný princip absorpce toxických látek z těla pomocí náplastí. V detoxikačních sáčcích se nachází směs velkého množství přírodních látek, přičemž složení některých z nich je chráněno patentem. Nejlepším důkazem účinnosti náplastí jsou zkušenosti spokojených klientů téměř po celém světě.

 

SLOŽENÍ DETOXIKAČNÍCH NÁPLASTÍ GREEN SAP SHEET

Detoxikační náplasti GREEN SAP SHEET obsahují výhradně pouze přírodní složky s maximální účinností. Složky obsažené v náplastech mají silné sterilizační, detoxikační, infiltrační a absorpční vlastnosti.
 

Houba AGARICUS
- podpora imunitního systému

- antirakovinové účinky

Pochází z džunglí Brazílie. Obsahuje velké množství beta-glukanů, které mají silné antioxidační, imunostimulační a podle mnohých studií i značné protinádorové účinky. Jsou bezpečné, netoxické, jsou novinkou v oblasti zvyšování imunity a preventivní péče.


TURMALÍN
- vytváření infračerveného záření

- produkování záporných iontů

Minerál se silnými absorpčními vlastnostmi hlavně když je vyhřívaný. Tato vlastnost turmalínu se využívá při jeho styku s lidským tělem. Turmalín také okamžitě sterilizuje bakterie a zároveň deodorizuje. Tím, že produkuje teplo a záporné ionty, má vliv na zlepšení cirkulace krve, odstraňuje stres, podporuje duševní zdraví člověka. Pokud je aplikován na chodidla nohou, má podobný účinek jako reflexní masáž chodidel.

 

EUKALYPTUS
Náplasti obsahují výtažky z eukalyptu, který roste až do výšky 112 metrů, čímž patří mezi nejvyšší stromy na světě. Tento strom má fantastickou schopnost poskytovat obrovské množství vody i svým nejvrchnější větve. Kromě toho, EUKALYPTUS rozšiřuje vůni, která má sterilizační efekt.


CHITOSAN
Chitosan vzniká deacetylací chitinu, který se získává z koster mořských krabů a humrů. Je to materiál schopný vázat tuky, unikátní vláknina obsahuje pozitivně nabité aminoskupiny, které přitahují negativně nabité tuky a žluč. Způsobuje vázání lipidů v poměru 5 až 10 krát vyšším než ostatní vlákniny.


MIKROKAPSLE
Jsou to mikroskopické zásobníky velikosti přibližně 10 mikronů. Zvyšují efektivnost jednotlivých účinných složek náplastí, protože tyto složky uvolňují postupně během několika hodin.


MUGWORT EXTRACT (ARTEMISIA VULGARIS)
Jde o výtažek z byliny široce využívané v orientální medicíně. Tento extrakt dokáže produkovat teplo. Využívá se při problémech s nespavostí, potlačuje nervozitu a stres, stimuluje játra, ledviny a slezinu, podporuje trávení.


LOGUAT EXTRACT
Obsahuje kyselinu jablečnou, kyselinu vinnou, kyselinu citrónovou, tanát, karoten, vitaminy A, B a C. Také obsahuje amygdalin, který je známý jako vitamín B17. Tato rostlina je známá již více než 3000 let a velmi intenzivně se používá v buddhistické medicíně. V Indii ji nazývají královnou bylinné medicíny. Podporuje očištění lymfatického systému, detoxikaci a vylučování bakterií. Má vliv na vylučování kapalin z těla a má uklidňující účinky. Řídí dynamiku žaludku, uklidňuje kašel.

 

VITAMIN C
Posiluje činnost imunitního systému, potlačuje záněty, zúčastňuje se oxidoredukčních metabolických procesů v organismu, zlepšuje metabolismus lipidů. Považuje se za zdroj vitality.


ŠKROB
Škrob v náplastech dokáže zadržet vodu vyloučenou z těla. Také je potřebný k dosažení synergického efektu všech složek obsažených v náplastech, čímž se zvyšuje účinnost náplastí.


WARMING PIGMENT (topné barvivo)
Vydatně vyhřívá části těla, na kterých jsou náplasti aplikovány. Stimuluje akupunkturní body, podporuje cirkulaci krve.


HEAT-STORING POLYSACHARIDE
Složka, která dokáže udržovat teplo a má taktéž zvlhčující efekt.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Pohybové ústrojenstvo, Kožné problémy

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Detoxikační náplasti GREEN SAP SHEET 10 ks

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky