Chlorella pyrenoidosa 500 tablet 100g

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnosť: Není skladem

378,29 Kč

Absorbuje těžké kovy a jiné škodlivé toxické složky ze střev, které se odstraňují přirozenou cestou.
Obsahuje největší množství chlorofylu ze všech zelených rostlin rostoucích na naší planetě, díky čemuž vylepšuje krevní obraz, urychluje hojení ran a ochraňuje před záněty.
Posiluje odolnost organismu, vylepšuje paměť a koncentraci a také odstraňuje toxiny z organismu. Doporučuje se osobám nemocným na revma, artritidy, cukrovku, poruchy tlaku, trávení a absorbování, jakož i při virových a bakteriálních infekcích a kožních chorobách.

Detaily

Chlorella pyrenoidosa je jednobuněčný sladkovodní řasa s nejvyšším obsahem chlorofylu, díky čemuž dostala pojmenování chlorella. Jedna tableta obsahuje miliony chlorellových buněk, které se podílí na ozdravění našeho těla. Chlorella nám předává kompletní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Pěstuje se v teplém klimatickém pásmu a tam načerpanou energií prohřívá lidský organismus.

Společnost, vyrábějící surovinu, vlastní certifikát ISO 9002 a certifikát mezinárodní kvality, čímž je uznávána jako společnost určující standard kvality. V Japonsku je výrobce licencován k dovozu a prodeji svých produktů v kategorii "léčivých potravin". Užitečné vlastnosti Chlorelly jsou odbornou veřejností sledovány již od roku 1890. Chlorella pyrenoidosa je nezávisle (průběžně) testována japonskými kontrolními úřady - má minimálně 76% a vyšší stravitelnost.

Chlorella je širokozáberový očistný prostředek a ačkoli není lékem, přece léčí. Je nejbohatším zdrojem chlorofylu, který zlepšuje lidem krevní obraz, urychluje hojení ran a brání zánětům. Zlepšuje také okysličení organismu, čímž brání vzniku infekčního prostředí. Léčitelé tvrdí, že zelené barvivo uchovává sluneční energii, která nám předá moudrost a lásku. Chlorella obsahuje i aminokyselinu tryptofan, ze které se tvoří serotonin (hormon radosti a štěstí, jeho pokles přivádí depresi a únavu) a večer ho tělo přeměňuje na melatonin (lépe usínáme).

Nejsilnější složkou chlorelly je růstový faktor CGF, který má výrazný omlazující a posilující efekt, působí silně "prebioticky", tzn. zvyšuje rychlost růstu i kvalitu života střevní ale i vaginální mikroflóry. CGF až 4x urychluje růst acidofilní kultury. Prebiotika jsou důležitější než biotika samotná, neboť upravují prostředí, ve kterém mikroflóra žije.

Chlorella nepracuje ale pouze jako prebiotikum, působí i antibakteriálně. Obsahuje látku zvanou chlorellin, která je přirozeným antibiotikem. Podobně antibioticky působí v česneku látky Allicin a ajoen. Na rozdíl od chemických antibiotik působí Chlorellin pouze proti patogenním organismům, bez poškození trávicí mikroflory.

Chlorellová vláknina působí díky sporopolleinu zcela výjimečně. Buněčné stěny chlorelly na sebe nevratně váží toxické látky, které potom z organizmu odcházejí přirozenou cestou (stolicí). Pevná vláknina chlorelly mechanicky (jako kartáče) odstraňuje nánosy odpadu, přichyceného v trávicím traktu.

Chlorella posiluje imunitu celostním působením. Vytváří nepřátelské prostředí pro nepřátelské organismy a přátelské prostředí pro organismy Prospect. Díky čištění nastartuje obranné mechanismy. Nasycením buněk dodá energii k boji o život.

SHRNUTÍ ÚČINKŮ:
- Čistí a zásobuje naše tělo
- Zvyšuje imunitu a sexuální výkonnost
- Podporuje trávení a je prevencí rakoviny tlustého střeva
- Zmírňuje záněty, vředy a alergie
- Chrání srdce a cévy, snižuje cholesterol
- Omlazuje organismus, vitalizuje buňky, stimuluje růst a vývoj člověka
- Působí zásadotvorně - odstraňuje překyselení organismu
- Pomáhá diabetikům
- Působí proti únavě a stresu

UŽÍVÁNÍ CHLORELLY PYRENOIDOSY
Při užívání chlorelly je třeba dbát na dodržování pitného režimu. Chlorella je výraznější detoxikační jako šťáva z ječmene, čistí trávicí trakt, hlavně tlusté střevo. Vyživuje především přes střeva. Její vlákninový podíl váže určité množství vody z trávicího traktu, proto je třeba dostatečně pít. Ale to je třeba vždy, i bez užívání chlorelly...

Pokud chcete užívat chlorellu jako preventivní dávku, tak stačí pokud zkonzumujete 3x4 - 3x5 tablet denně. V případě užívání Chlorelly za léčebným účelem je dávkování 3x7 - 3x8 tablet denně. Při užívání řasy pro léčebné účely je třeba čekat! Působení se u každého projeví za různou dobu. Zřídkakdy však změna nenastane ani po třech měsících trvalého užívání.

SLOŽENÍ CHLORELLY PYRENOIDOSY
Vitaminy a minerály:
Železo: 225 mg/100g
Vápník: 718 mg/100g
Hořčík: 386 mg/100g
Draslík: 992 mg/100g
Jód: 50 mikrog/100g
Selen: 10 mikrog/100g
Chrom: 0,31 mg/100g
Zinek: 0,5 mg/100g
Vitamin C: 16 mg/100g
Karoteny: 84,4 mg/100g
Vitamin E: 5,7 mg/100g
Thiamin (B1): 1,83 mg/100g
Vitamin B2: 4,71 mg/100g
Vitamin B3: 17,3 mg/100g
Kyselina listová: 1,1 mg/100g
Vitamin B6: 1,81 mg/100g
Vitamin B12: 0,46 mg/100g
Vitamin B5: 2,7 mg/100g

Aminokyseliny:
Arginin: 3,38 %

Lysin: 3,42 %
Histidin: 1,08 %
Fenylalanin: 2,71 %
Leucin: 4,5 %
Tyrosin: 2,07 %
Isoleucin: 2,04 %
Methionin: 1,29 %
Valin: 3,23 %
Cystin: 0,67 %
Alanin: 4,56 %
Glycin: 3,02 %
Prolin: 2,5 %
Kyselina glutamová: 5,9 %
Serin: 2,29 %
Treonin: 2,64 %
Kyselina aspartová: 4,84 %
Tryptofan: 1,18 %

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Tráviace problémy, Alergie, Hrubé črevo, Nervový systém a psychika, Kožné problémy

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Chlorella pyrenoidosa 500 tablet 100g

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky