Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Labesi Detox Chlorella BIO 150g (750 tablet x 200 mg)

labesi chlorella detox tablety

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

400 Kč

Akcelerátor trávení a ochránce imunitního systému


BIO Chlorella ve formě lisovaných tablet na podporu trávení. Produkt ekologického a organického zemědělství = čistý přírodní produkt bez barviv, lepku a laktózy.


Obsah balení: 150g (750 tablet x 200 mg)
Dávkování: 5 tablet 3-krát denně
Složení: řasa Chlorella vulgaris v certifikované bio kvalitě

Detaily

BIO Chlorella Detox

Produkt BIO Chlorella je přírodní doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje jednobuněčnou zelenou sladkovodní řasu Chlorella vulgaris. Chlorella se často označuje také jako "super jídlo". Tato jednobuněčná řasa roste ve sladké i slané vodě a poměrně rychle vytváří velké množství biomasy. Více než polovina biomasy Chlorelly je tvořena kvalitní bílkovinou, svým charakterem je podobná živočišné bílkovině.

Chlorella vulgaris také obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin a nenasycených mastných kyselin, vlákninu, více než dvacet vitamínů, minerály jako vápník, hořčík, zinek, železo, draslík a jód a výjimečná je díky nadměrně vysokému množství chlorofylu.

Nejúčinnější látkou, která je obsažena v Chlorelle je růstový faktor (Chlorella Growth Factor CGF), který napomáhá tělu regenerovat jeho tkáně a buňky. Více než 7% z celkového množství proteinů představuje leucin, jedna z nejdůležitějších antikatabolických aminokyselin.

Hlavní benefity Chlorelly:

 • Detoxikace organismu a očista krve.
 • Aktivátor trávení a odstraňovač těžkých kovů.
 • Akcelerátor imunitního systému.
 • Optimalizátor cholesterolu a krevního tlaku.
 • Preventivně působí proti rakovině tlustého střeva.
 • Zmírňuje záněty, vředy a alergie.
 • Pomáhá diabetikům.
 • Působí zásadotvorně.
 • Zpomaluje proces stárnutí.
 • Zvyšuje úroveň vitality.

Zejména pro koho je Chlorella Detox určena?

Detox Chlorella je vhodná pro všechny, kteří hledají akcelerátor trávení a ochránce imunitního systému. Vhodná i pro aktivní sportovce a lidi, kteří se potýkají s fyzickou, nebo i psychickou zátěží.

Právě zmíněný růstový faktor CGF urychluje růst všech namáhaných tkání, jakož i výstavbu těla. Mnoho sportovců užívá chlorellu pro její schopnost urychlit regeneraci tkání a zvýšit hladinu energie.

Rozdíl mezi BIO Chlorellou a BIO Spirulinou:

 • BIO CHLORELLA obsahuje více železa, 10-krát více chlorofylu a obsahuje i speciální růstový faktor, který může přispět k obnově nervové tkáně.
 • BIO SPIRULINA obsahuje více bílkoviny, má vyšší koncentraci fykocyanínu a je lepším zdrojem polynenasycené mastné kyseliny GLA-gama-linolenové.

Dávkování:

- 5 tablet 3-krát denně, dětem od 3 let je doporučená poloviční dávka

Složení

- Řasa Chlorella vulgaris v certifikované bio kvalitě

Produkt ekologického a organického zemědělství, t.j výroba potravin bez herbicidů, pesticidů, umělého hnojiva a genetické úpravy kontrolovaný evropským kontrolním a certifikačním úřadem CERES.

Upozornění

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let! Uchovejte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě!

Doplněk stravy registrovaný ÚVZ SR č. OHVBPK / 9519/2009 / Trs.

Další informace

Zdravotné problémyZápaly, Srdečně-cévní systém, Zažívací problémy, Diabetes, Alergie, Anti-aging, Tlusté střevo, Chudokrevnost, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Labesi Detox Chlorella BIO 150g (750 tablet x 200 mg)

Nejnovější příspěvky