Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

MycoMedica BIO Chlorella 250 mg 1200 tablet

chlorella bio mycomedica

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 713 Kč

Běžná cena: 773 Kč

Nákupem získate 29 věrnostní body. 29 body = 36 Kč.

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa


BIO Chlorella od společnosti MycoMedica obsahuje 100% řasu Chlorella pyrenoidosa, která je zpracována metodou shellbroken, díky čemuž se rozbije obal buňky, aby organismus dokázal využít všech účinných látek.


Obsah balení: 1200 tablet á 250 mg (hmotnost obsahu 300g)
Složení: 100% řasa Chlorella pyrenoidosa, BEZ pomocných látek, aditiv a konzervantů

Detaily

Benefity užívání Chlorelly pyrenoidosy?

Chlorella pyrenoidosa je zelená sladkovodní jednobuněčná řasa s vysokým obsahem chlorofylu, bílkovin, minerálních látek, CGF růstového faktoru a dalších živin.

Chlorofyl podporuje tvorbu červených krvinek, čímž zaručuje optimální okysličení a výživu buněk. Zlepšuje tak metabolismus buněk v těle, a tím i celkovou fyzickou i duševní kondici.

Látky obsažené v Chlorelle dokážou na sebe vázat odpadní látky, které vznikají při metabolismu a napomáhají lepšímu trávení. Zásobují tělo účinnými antioxidanty a neutralizují pH v těle.

Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá čistit střeva, proto je oblíbená při očistných kúrách a dietách.

Chlorella je velmi důležitým zdrojem bílkovin, vápníku, hořčíku, draslíku, zinku a železa, což ocení zejména vegetariáni. Dlouhodobé užívání chlorelly má pozitivní vliv na celkovou vitalitu. Přispívá ke zvýšení energie a pomáhá bojovat s vyčerpáním a únavou.

Stručný seznam vlastnosti:

 • Vitalita - energie - tonus
 • Imunita - energie
 • Přirozená obranyschopnost
 • Normální funkce střevního traktu
 • Mikrobiální rovnováha střev
 • Antioxidant
 • Normální činnost jater
 • Pročištění
 • Normální činnost srdce a cév

Proč právě BIO Chlorella od firmy Mycomedica?

BIO Chlorella pyrenoidosa od firmy MycoMedica pochází z ostrova Hainan, který leží v Jihočínském moři. Toto slunečné místo je díky svému tropickému charakteru často přezdíváno jako čínský Havaj. Průmyslem nedotčená krajina, vysoce čisté ovzduší, dlouhotrvající sluneční svit a voda bohatá na minerály, zajišťuje optimální podmínky pro pěstování kvalitní suroviny.

Tato Chlorella je zpracována metodou shellbroken, díky čemuž se rozbije obal buňky, aby organismus dokázal využít všech účinných látek.

Kvalita produktů MycoMedica

Všechny MycoMedica produkty jsou pravidelně testovány na těžké kovy, pesticidy a jiné látky zatěžující lidský organismus. Tento produkt splňuje navíc kritéria pro BIO, HALAL, KÓŠER.

Dávkování:

 • Dospělí: Max. 20 tablet denně
 • Děti od 3 let: 5 tablet denně

Doporučujeme užívat minimálně s půlhodinovým odstupem od jídla a min. s hodinovým odstupem od klasických léků. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Chlorellu lze užívat jako jednorázovou detoxikační kúru či dlouhodobě pro preventivní účely. Pokud ji užíváte dlouhodobě, je vhodné zařadit po každých 3 týdnech užívání týdenní pauzu.

Pro začátečníky se doporučuje nejprve začít lehčí detoxikační kúrou a následně přejít na dlouhodobé užívání. Jinými slovy, začít nízkými dávkami (např. 1 tableta 3krát denně) a dávku postupně a pomalu zvyšovat. Takové užívání však není nezbytné a jeho cílem je zamezit potencionálním detoxikačním příznakům, jako jsou bolesti hlavy, podrážděnost, slabost, únava, zhoršený stav pokožky, průjem atp.

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy, Anti-aging, Tlusté střevo, Játra, Kožní problémy

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: MycoMedica BIO Chlorella 250 mg 1200 tablet

Nejnovější příspěvky