Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Natural Pharm Černý kmín 50g

Čierna rasca 50g

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

48 Kč

Černý kmín (Černý kmín, Černucha, Nigella sativa) se využívá na očistu střevního traktu. Černucha ve střevním traktu likviduje parazity, v krvi sráží cukr a tuk a likviduje i bakterie.
Černá kmín ve střevním traktu a krve připravuje optimální prostředí pro činnost Ostropestřce mariánského.


Obsah balení: 50g
Složení: 100% kmín černá (semínka)
Země původu: Indie

Detaily

Černý kmín (Nigella sativa)

Semena černého kmínu se konzumují po staletí na Středním východě, ve Středomoří a Indii. Dnes se černá kmín používá v kuchyních po celém světě. Její chuť je typická ořechová.

O černém kmíne a jeho účincích se zmiňují ve svých textech a návodech také Diskorides, Hippokrates, Paracelsus, Mattioli, Hildegarda z Bibgenu, o účincích najdeme zmínky ve spisech čínské medicíny, Ajurvéda a spisech Tibetské medicíny. Po staletí byla černucha součástí tradiční lidové medicíny.

Vlastnosti Černého kmínu

Černá kmín se využívá na očistu střevního traktu a povlaků na stěnách střev, aby průchodnost stěn střev byla optimální a látky z plodu Ostropestřce mariánského se v dostatečné míře vstřebávaly do krve. Pokud jsou stěny střev zanesené, účinky Ostropestřce mariánského jsou nízké.

Černucha ve střevním traktu likviduje parazity, v krvi sráží cukr a tuk a likviduje i bakterie. Černá kmín posiluje imunitní systém, redukuje infekce a plísně. V střevním traktu a krve připravuje optimální prostředí pro činnost Ostropestřce mariánského.

Regeneraci jater by totiž měla předcházet detoxikace. Tyto dvě činnosti třeba dělat najednou. Kombinace plodu Ostropestřce mariánského a Černucha (Černý kmín) je ideální řešení, abychom se dopracovali ke zdravé játrech.

Použití

3x denně 1 čajová lžička, zapít dostatečným množstvím vody. Po užití se doporučuje nejíst 30 - 40 minut. Černou kmín můžete přidat do jídla, na chléb nebo do těsta a salátů.

Upozornění

Produkt může obsahovat stopy lepku, hořčice, sóji, ořechů a sezamu.

Skladování: skladujte na suchém a tmavém místě v dobře uzavřeném obalu, při teplotě od + 5 °C do + 25 °C. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Další informace

Zdravotné problémyParaziti, plísně a kvasinky, Zažívací problémy, Tlusté střevo, Játra

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Černý kmín 50g

Nejnovější příspěvky