Planet Ayurveda Brahmi extrakt 10:1 500 mg 60 kapslí

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem


Akciová cena 436,48 Kč

Běžná cena: 462,30 Kč

Nákupem získate 17 věrnostní body. 17 body = 21,95 Kč.

Nejen na paměť a soustředění


Brahmi posiluje mozek a nervovou soustavu. Má vynikající podpůrné účinky na paměť a soustředění.


Obsah balení: 60 kapslí
Dávkování: 1 kapsle 1-2 x denně
Země původu: Indie

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Ayurvédská rostlina Brahmi

Brahmi používají ájurvédského lékaře již více než 3000 let. Brahmi je ceněna především jako srdeční, nervové a mozkové tonikum a široce se používá k rozjasnění mysli, zvýšení sebejistoty a zlepšení koncentrace. Ve většině případů se používá u lidí na zlepšení schopnosti vzpomenout si na něco.

Pravidelné užívání Brahmi s sebou přináší schopnost lépe zvládat stres a umožňuje potřebné uklidnění tkání mozku a nervového systému. Kromě jasnějšího myšlení Brahmi navozuje pocit klidu a spokojenosti. Má unikátní schopnost poskytnout novou energii a mentální sílu.

Brahmi má vynikající uplatnění u lidí s vysokou dávkou stresu, u kterých je klíčové jasné myšlení pod tlakem, pomáhá snížit nespokojenost a redukovat rozptylování zapříčiněné nervozitou, díky čemuž umožňuje dosáhnout koncentraci potřebnou k provedení fyzické či psychické práce pod stresem.

Jak nervové tonikum se Brahmi používá na pomoc lidem, kteří prodělali mozkovou mrtvici, nervové zhroucení nebo vyčerpání a také lidem trpícím ADD (Attention Deficit Disorder, Deficit pozornosti), kteří nejsou schopni soustředit se na konkrétní práci nebo aktivitu. Brahmi má pomocný účinek u lidí trpících epilepsií.

Brahmi - Seznam hlavních účinků:

✓ Podporuje činnost mozkových buněk
✓ Pomáhá chránit mozkové neurony
✓ Pomáhá uklidnit nervový systém a lépe tak snášet stresové situace
✓ Příznivě ovlivňuje mentální soustředění
✓ Podporuje vyvážený emocionální stav
✓ Příznivě ovlivňuje kvalitu vědomí
✓ Pomáhá uvolnit napětí v těle
✓ Podporuje paměť

Složení

Extrakt z rostliny Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri, Brahmi) v poměru 10: 1, kapsle: celulóza rostlinného původu. 1 kapsle obsahuje až 500 mg standardizovaného extraktu bez přídavných látek.

Kvalita produktu Brahmi

- 100% přírodní kapsle, plněné 100% přírodním vysoce účinným extraktem (Kapsle nejsou plněny obyčejným práškem z rostliny. Obsahují násobně účinnější formu - standardizovaný extrakt).

Upozornění podle nařízení komise EU:
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Nervový systém, psychika a paměť, Koncentrace a mentální výkon

Recenzie

You're reviewing: Planet Ayurveda Brahmi extrakt 10:1 500 mg 60 kapslí

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky