NaturPort Bokeramických pás na koleno - velikost L a XL

biokeramický pas na koleno

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

Akciová cena 458 Kč

Běžná cena: 517 Kč

Biokeramický pás na koleno je určen pro lidi trpící chronickými problémy kolenního kloubu, poškozením chrupavky, vnitřních vazů, menisku či kloubního pouzdra. Rovněž je určen pro starší lidi a pro lidi s vyšší fyzickou zátěží a sportovců. Pás je elastický.

Obsah balení: 1 kus
Velikosti: 
- L pro obvod nadkolení: 36 - 46 cm
- XL pro obvod nadkolení: 46 - 65 cm  

Detaily

BIOKERAMICKÝ PÁS NA KOLENO

Koleno je nejsložitější kloub lidského těla. Porucha jeho funkce může být způsobena poškozením chrupavky, vnitřních vazů, menisku či kloubního pouzdra. Pravidelné používání FIR biokeramických pásu pomáhá ke zmírnění těchto problémů. Je vhodný pro lidi trpící chronickými problémy kolenního kloubu, pro starší lidi a sportovce. 

 

Textilie vyrobené z FIR biokeramických vláken představují inovativní přístup v péči o zdraví, přičemž využívají nejnovější vědecké poznatky z oblasti vývoje nových materiálů. Tyto textilie vyrobené z FIR biokeramických vláken, pokud přiléhají těsně k tělu, dokážou produkovat infračervené paprsky ve vlnovém 14-16 µm a předávat jej rovnoměrně lidskému organismu a aktivizovat živé buňky. Tím se dosáhne dlouhotrvající působení infračervených paprsků na náš organismus, čehož důsledkem je snížení bolesti a uvolnění postižených míst, ale i výborná prevence před různými onemocněními.


HLAVNÍ PŘÍNOS FIR BIOKERAMICKÝCH TEXTILIÍ PRO LIDSKÝ ORGANISMUS:

- uvolnění svalových a kloubních ztuhnutí
- zlepšení mikrocirkulace krve
- podpora regenerace a rychlejší hojení
- potlačování zánětů a bolestí svalů a kloubů
- odstranění otoků
- úleva od bolesti
- zlepšení metabolismu a detoxikace
- celkové uvolnění

Další informace

Zdravotné problémyPohybové ústrojí

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: NaturPort Bokeramických pás na koleno - velikost L a XL

Nejnovější příspěvky