Balíček imunity pro děti od 3 let

Balíček imunity pre deti

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Název produktuCenaMnožství

Akciová cena 298 Kč

Běžná cena: 350 Kč

Akciová cena 463 Kč

Běžná cena: 575 Kč

Akciová cena 368 Kč

Běžná cena: 385 Kč

Balíček na podporu imunity pro děti obsahuje přírodní vitamin C, kravské kolostrum, omega-3 nenasycené mastné kyseliny a vitaminy D3, E, A.
Vyskládaný byl tak, aby poskytl dětičkám látky potřebné k posílení jejich zdraví a obranyschopnosti.

Detaily

1. Bi-iomaxin caps

Fin Bi-iomaxin caps je unikátní finský doplněk výživy pro celkovou podporu zdraví a imuity dětí, jehož hlavními složkami jsou olej ze žraločích jater a rybí olejový koncentrát, vitamín D3, E a vitamin A.

 • Olej ze žraločích jater a rybí olejový koncentrát - zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA, které přispívají k normální činnosti srdce a posilují iminutu a obranyschopnost organismu. Kromě toho se starají o optimální stav sliznic, pokožky i zraku.
 • Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému, je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí, přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a přispívá k udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů.
 • Vitamin E je součástí ochrany buněk před volnými radikály a přispívá k normální srážlivosti krve.
 • Vitamin A přispívá k posílení imunity, k normálnímu metabolismu železa a k zachování zdravých sliznic, pokožky a zraku.

2. Doplněk stravy na podporu imunity Kompava Premium Colostrum

Kolostrum nebo mlädzivo je tekutina mléčné žlázy všech savců, která se vylučuje jen do 72 hodin po porodu. Pro novorozence je to látka, která mu pomáhá přežít prvních pár dní na světě přeplněném viry a bakteriemi.

Kompava Premium Colostrum posiluje imunitní systém, zvyšuje výkon a regeneraci.

Premium Colostrum obsahuje:

 • Imunoglobuliny (IgG 35%, IgM, IgA) - látky produkované organismem jako odpověď na přítomnost látky, která do organismu nepatří. Buď přímo cizorodou látku eliminují nebo na ni upozorní jiné imunitní buňky.
 • Přirozené růstové faktory (IGF 1, TGF-B2, EGF, FGF, PDGF) 1,2% - podporují a obnovují růst svalů a kostí, chrupavky, pokožky, kolagenu a nervové tkáně (tyto růstové faktory jsou přírodní, nesteroidní, proto je tento přípravek považován i za přírodní anabolický přípravek, který je absolutně bezpečný). Růstové faktory mají unikátní schopnost podporovat růst buněk a tím i obnovu tkání. Považují se pro tuto schopnost za elixír mládí.
 • Laktoferin 0,6% - zabezpečuje transport železa v organismu. Navázáním železa na laktoferin, ztratí bakterie svůj zdroj obživy a proto se zastaví jejich rozmnožování. Díky tomu je považován za hlavní regulátor obranyschopnosti.
 • Lysozym 0,16% - enzym, který narušuje bakteriální stěny a tím vykazuje silné antibakteriální účinky.
 • Protein PRP - (na prolin bohatý protein) - klinickými studiemi bylo prokázáno, že dokáže zvrátit průběh takových závažných neurologických onemocnění jako jsou Parkinsonova a Alzheimerova choroba, reguluje imunitní systém (při oslabení ho stimuluje, při autoimunitních onemocněních ho uklidňuje).
 • Vitamíny - A, B1, B2, B3, B5, B9, B12, C, H-biotin, cholin 2% - ovlivňují všechny biochemické procesy v těle
 • Aminokyseliny - nezbytná složka pro stavbu mnoha sloučenin jako jsou enzymy, peptidy a pod. (colostrum obsahuje až 26 AK).
 • Minerály 3,1% - vápník, sodík, hořčík, fosfor, draslík - základní složka při stavbě a funkce kostí a svalů.

3. Xyliacertabs - přírodní vitamin C

Xyliacertabs obsahuje přírodní vitamin C získaný z tropické třešně aceroly a černého rybízu a slazený je zdravým přírodním sladidlem xylitolem. Je velmi chutný a dlouhodobě oblíbený mezi mladšími i staršími generacemi.

Přírodní vitamin C je pro tělo přirozenější a účinnější než běžné levné formy vitaminu C (kyselina akorbová).

Má nezastupitelnou úlohu při posilování imunity a obranyschopnosti organismu. Je prospěšný při zvýšeném výskytu chřipek a nachlazení, chrání buňky před oxidativním stresem, zlepšuje vstřebávání železa a snižuje únavu.

Upozornění

Výrobek nejsou určeny dětem do 3 let. Nepřekračujte stanovenou denní dávku. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy.

Další informace

Zdravotné problémyParaziti, plísně a kvasinky, Rýma, chřipka, angína, nachlazení

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér DPD (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 125 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Balíček imunity pro děti od 3 let

Nejnovější příspěvky