Health Link Avokádový olej BIO 250 ml

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

177,95 Kč

Jedná se o avokádový olej z provincie Limpapo v Jižní Africe. Plody avokáda jsou pěstovány pod přísným dohledem od semínek až po zralé plody, které jsou sbírány ručně. Avokádový olej má velmi vysokou teplotní stabilitu (250 °C) a proto je vhodný na grilování, pečení nebo smažení. 
Kromě toho je avokádový olej bohatý na vitamin E, minerální látky a zdravé mastné kyseliny, které snižují hladinu LDL cholesterolu. 


Obsah balení: 250 ml
Složení: 100 % BIO panenský avokádový olej z prvního lisování za studena
Země původu: Keňa 

Naši spokojní zákazníci

Detaily

Proč právě avokádový olej?

Avokádový olej je bohatý na minerální látky, polynenasycené mastné kyseliny (α-linolenová a linolová) a mononenasycené mastné kyseliny, které snižují hladinu LDL cholesterolu. Olej obsahuje také velké množství vitamínu E, který zabraňuje žloutnutí nenasycených mastných kyselin a spolu s omega-3 a omega-6 má silné antioxidační účinky. Avokádový olej chrání cévy, které jsou tak silnější a pružnější a lépe reagují na změny krevního tlaku. Jeho pravidelnou konzumací můžete snížit riziko vzniku trombózy. Kyselina olejová pomáhá zabránit vstřebávání cholesterolu a triglyceridů do krevního oběhu. Snižuje také tvorbu zubního povlaku a posiluje dásně.

 

Vitaminy A, D a E, obsažené v avokádovým olejem, jsou výborné na regeneraci kožních buněk. Vitaminy A a E mají silné antibakteriální a hojivé účinky při řezných poraněních nebo akné. Avokádový olej má pozitivní účinky při problémech s prostatou.

 

Využití avokádového oleje

Díky vysoké teplotní stabilitě (250 °C) má avokádový olej všestranné použití. Je vhodným na pečení, smažení a grilování a je ho možné také použít do salátů a marinád. Avokádové oleje jsou zdravou a chutnou alternativou k běžné přípravě jídla. Pro olej je typická zlatožlutá barva s nádechem zelené a jemná oříšková chuť.

 

Pěstování a složení avokádového olejeHealth Link

Avokádový olej Health Link pochází z provincie Limpopo v Jižní Africe. Plody avokáda jsou pěstovány pod přísným dohledem od semínek až po zralé plody, které jsou ručně sbírané.

Složení: 100 % BIO panenský avokádový olej z prvního lisování za studena 
Skladování: Při pokojové teplotě v suchu. Není nutné skladovat v chladničce. Láhev pečlivě uzavírejte, chraňte před přímým světlem a přístupem vzduchu (kyslík ničí nenasycené mastné kyseliny).

 

Průměrné nutriční hodnoty v 100g

Energetická hodnota: 3370 kJ / 805 kcal
Tuky, z toho: 91g
- nasycené mastné kyseliny: 13g
- mononenasycené mastné kyseliny: 68g
z toho: kyselina olejová (omega-9): 68g
- polynenasycené mastné kyseliny: 10g
z toho: kyselina linolová (omega-6): 9,3g
Sacharidy, z toho: 0g
- cukry: 0g
Vláknina: 0g
Bílkoviny: 0g
Sůl: 0g 

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Kožní problémy

Recenzie

You're reviewing: Health Link Avokádový olej BIO 250 ml

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky