Akce! DOPRAVA ZDARMA při objednávkách přes zásilkovnu.

Natural Pharm Artemisinin (Pelyněk roční) 100 a 200 tablet

artemisinin palina ročná

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

573 Kč

Momentálně jediná dostupná forma Artemisininu - Kingray Artemisinin


Listy pelyňku ročního byly po tisíce let používané v čínské medicíně. Extrakt z této rostliny zvaný artemisininu se ukázal jako účinný lék na malárii a v současnosti vědci zkoumají jeho účinky na rakovinu.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Doporučené dávkování: 2 tablety 1 až 2-krát denně před jídlem. Neužívat déle než jeden měsíc.
Obsah účinných látek: Artemisinin (Artemisia Annua) 99 % 50 mg, Inulin 643 mg

Detaily

Co je Artemisinin?

Artemisinin je extrakt z rostliny Artemisia annua (Pelyněk roční). V rostlině je ho od 0,01% do 1,4% váhy (zdroj WHO - Světová zdravotnická organizace).

Artemisinin - pelyněk roční

  • Pelyněk roční v latině známý jako Artemisia absinthium je elixírem, na který nedali dopustit ještě naši předkové pro její ozdravné a léčivé účinky.
  • V současnosti se používá jako lék proti malárii. Antimalarických účinek artemisininu objevila čínská lékárnice tchu Jou-jou v 70. letech 20. století, za což dostala v roce 2015 Nobelovu cenu.
  • Poslední výzkumy naznačují, že artemisininu může působit i proti parazitům a plísním.
  • Podle studie z roku 2015 artemisininu blokuje mechanismy, kterými rakovina potlačuje imunitní reakce. Jinými slovy, jeden z hlavních zdrojů účinnosti artemisininu vychází ze snížení až potlačení negativního působení, který má rakovina na imunitu (tzv. imunomodulační aktivita).

Složení (1 tableta - 700 mg)

Artemisinin (Artemisia annua) 99% 50 mg, Inulin 643 mg, Stearan hořečnatý.

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protihurdkujúca látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Ačkoli jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svou funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Skladovat mimo dosah dětí! Všechny výše uvedené údaje slouží pro informaci a poučení, nenahrazují jakoukoliv léčbu předepsanou lékařem.

Pelyněk roční a rakovina - informace nevztahující se přímo k produktu

Výzkumníci z University of Washington úspěšně použili výtažek z pelyňku na cílové buňky rakoviny prsu. Studie zjistila, že pacienti zažili zmenšení nádoru o 28% během 16 hodin léčby samotným artemisininem. A pokud je použit v kombinaci se železem, účinky mohou být ještě lépe. Dokáže tak zabít 98% nádorových buněk během 16 hodin.

V časopise Phytomedicine vyšla studie, která tvrdí, že sloučeniny odvozené z kořene pelyňku zrychlily apoptózu rakoviny jater. Také se zjistilo, že sloučenina je toxická při rakovině vaječníků a rakovině děložního čípku.

Další informace

Zdravotné problémyParaziti, plísně a kvasinky, Zápaly

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Expres kuriér Packeta Home (Remax) Cena: 125 Kč. Zboží bude u Vás následující pracovní den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 75 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 25 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Artemisinin (Pelyněk roční) 100 a 200 tablet

Nejnovější příspěvky