Natural Pharm Amygdalin (vitamín B17) 100 a 200 tablet

Amygdalin (vitamín B17) 100 tabliet

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


Akciová cena 359 Kč

Běžná cena: 387 Kč

* Povinná pole

Akciová cena 359 Kč

Běžná cena: 387 Kč

Nákupem získate 14 věrnostní body. 14 body = 18 Kč.

Příznivý vliv amygdalinu na lidský organismus se podrobuje neustálým výzkumem a v současnosti se zkoumá jeho vliv při prevenci a léčbě nádorů. Každopádně se využívá jako součást prostředků proti dráždivému kašli nebo proti nevolnostem.


Obsah balení: 100 tablet
Doporučené dávkování: 2 tablety denně, po dobu 40 dnů
Obsah účinných látek v 1 tabletě (700 mg): Amygdalin 35 mg, Inulin 627 mg


Více o amygdalinu ve videu: Svět bez rakoviny - příběh vitaminu B17

Detaily

Vitamín B17 - Amygdalin

Na amygdalin (kterému se neoficiálně mluví také vitamin B17) se vědci zaměřili díky kmeni Hunza, který žije v pákistánském-indické oblasti a na kterých je zajímavá jejich dlouhověkost. Členové tohoto kmene se totiž běžně dožívají 100 let. A při zkoumání jejich stravy se zjistilo, že mezi hlavní součásti jejich jídelníčku patří meruňky. Více než plodů si ale Hunzové váží jejich jádra, ve kterých se vyskytuje již zmiňovaný amygdalin. Amygdalin dává jádrům jejich charakteristickou hořkou chuť a je obsažen např. iv mandlích, jádrech broskví, třešní nebo švestek.

Jeho příznivý vliv na lidský organismus se podrobuje neustálým výzkumem a v současnosti se zkoumá jeho vliv při prevenci a léčbě nádorů. Amygdalin se využívá i jako součást prostředků proti dráždivému kašli nebo proti nevolnostem.

* Více o amygdalinu ve videu: Svět bez rakoviny - příběh vitaminu B17

Složení (1 tableta - 700 mg):

Inulin 662 mg, Amygdalin 35 mg, protispékavá látka: Stearan hořečnatý.

* Stearan hořečnatý (emulgátor, protihurdkujúca látka) - bezpečná přísada, nejsou známy negativní účinky této látky

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus) .Ačkoli jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svou funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

Doporučené dávkování

2 tablety denně, po dobu 40 dní.

Upozornění

Doplněk stravy je nevhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy, pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliků, osoby s transplantovanými orgány a tkáněmi a pro ženy, které chtějí otěhotnět. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Skladování: Skladujte při teplotě od + 5 °C do + 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, na suchém a tmavém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Schválené ÚVZ SR č. OHVBPKV / 4743/2015 / Ht

Další informace

Zdravotné problémyNe

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Amygdalin (vitamín B17) 100 a 200 tablet

Nejnovější příspěvky