Natural Pharm Aktivní uhlí 100 a 200 tablet

Aktívne uhlie 100 tabliet

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu


Dostupnost: Skladem (odosílame do 24hod.)


129 Kč

* Povinná pole

129 Kč

Nákupem získate 5 věrnostní body. 5 body = 6 Kč.

Plynatost, žaludeční a střevní potíže


Aktivní uhlí nebo adsorpční uhlí je vynikajícím pomocníkem při nadměrné plynatosti a žaludečních a střevních potížích.


Obsah balení: 100 a 200 tablet
Dávkování: 5 tablet 30 minut před jídlem a 5 tablet krátce po jídle.
Obsah účinné látky v 1 tabletě: Aktivní uhlí (SILCARBON TH90 MED EXTRA) 175 mg

Detaily

Co je aktivní uhlí?

Aktivní uhlí nebo adsorpční uhlí je společné jméno pro skupinu uměle vytvořených, pórovitých uhlíků s houbovitou strukturou. Vyznačují se velkým aktivním povrchem, s vysokou schopností adsorbovat široké spektrum mikro- a makromolekulárních látek. Lze jej použít při žaludečních a střevních potížích a při zvýšené tvorbě střevních plynů.

Složení (1 tableta - 700 mg)

- Aktivní uhlí (SILCARBON TH90 MED EXTRA): 175 mg
- Pomocná látky: Inulin
- Protispékavá látka: stearan hořečnatý

Inulin

Je fruktosový polysacharid - rozpustná vláknina rostlinného původu, která má prebiotické účinky. Jde o čistě přírodní uhlohydrát, který se získává extrakcí z kořene čekanky (Cychorium intibus). Přestože jde o látku sacharidové povahy, inulin tělo nedokáže svými enzymy rozštěpit a díky tomu se dostane až do tlustého střeva, kde plní svou funkci. Inulin je prebiotické povahy, což znamená, že je tzv. potravou, pro naše střevní bakterie, které si díky němu zachovávají správnou funkci.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Při zdravotních problémech se před užitím poraďte se svým lékařem. Produkt není vhodný pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z látek uvedenou ve složení.

Skladování: skladovat v suchu, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od + 5 °C do + 25 °C. Chránit před přímým slunečním zářením. Skladovat mimo dosah dětí.

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy, Tlusté střevo

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Natural Pharm Aktivní uhlí 100 a 200 tablet

Nejnovější příspěvky