Naturport ACAI 100 mg 100 kapslí

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnosť: Není skladem

Akciová cena 321,55 Kč

Běžná cena: 405,32 Kč

ACAI 


Ovoce ACAI patří mezi ovoce s nejvyšším obsahem antioxidantů a je jednou z nejzdravějších plodin na naší planetě.

Obsah balení: 100 kapslí
Dávkování: 1 kapsle 2-krát denně po jídle
Náklady na 1 den užívání: 6,485 CZK
Účinná složka v jedné kapsli: 100 mg Acai extrakt 20:1 z plodů Euterpe oleracea (ekvivalent 2000 mg), jinými slovy 1 kapsle Acai obsahuje 100 mg účinného extraktu z 2000 mg ovoce Acai

Detaily

CO JE ACAI?

ACAI (Euterpe oleracea) je bobulovité ovoce pocházející z amazonského pralesa Jižní Ameriky. Bobule se podobají obří, fialové, borůvce, která se však nemůže konzumovat přímo. Vědci podrobili ovoce Acai důkladnému výzkumu až v roce 2006, přičemž výsledky byly překvapující a zjistili, že Acai obsahuje:

20-krát více antioxidantů než je v lesních jahodách a malinách a
- až 30-krát více než je v červeném víně.

 

HLAVNÍ ÚČINKY ACAI 

Mezi hlavní účinky ovoce Acai patří jejich silný účinek na zdraví srdce. Jejich bobule jsou známé jako bohatý zdroj sloučenin, nazývaných antocyaníny. Jsou to tytéž antocyaníny, díky nimž má i červené víno své zdravotní účinky. Rozdíl je v tom, že bobule Acai obsahují tyto zdravé sloučeniny ještě ve vyšších koncentracích než víno a nespojuje se s nimi žádné riziko spojené s alkoholem.

Acai působí proti stárnutí. Co je logické, protože jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí (a pro mnohé odborníky hlavní příčinou) je působení volných radikálů a účinnou ochranou před volnými radikály jsou právě antioxidanty. Navíc se ještě předpokládá, že tento účinek zesiluje ještě i kombinace vysoké hladiny antocyanínov s vysokým obsahem antioxidačních vitaminů v tomto ovoci.

 

SOUHRNNÝ SEZNAM ÚČINKŮ ACAI:

- patří k plodině s nejvyšším množstvím antioxidantů - na stupnici ORAC (stupnice určená k měření antioxidační kapacity potravin) má Acai jednu z nejvyšších hodnot. 
- posiluje imunitní systém - pokud Vám chybí např. vitamin C, tak Vám ho posílit samozřejmě může, pokud je ovšem důvod Vaší oslabené imunity jiný (např. narušená střevní mikroflóra), tak jste zřejmě na nesprávné adrese, protože všechno to je o odstraňování příčin onemocnění. Odstraňte skutečnou příčinu a nemoci už nebudou mít vznikat jako.
- chrání organismus před nepříznivým vlivem volných radikálů - protože obsahuje antioxidanty a ty chrání buňky před vlivem škodlivých volných radikálů
- pomáhá předcházet nádorovým onemocněním - nádorová onemocnění vznikají i (no nejen) v důsledku vlivu volných radikálů
- pomáhá ke snížení tělesné hmotnosti - pomáhá, ale nezaručuje automatické zhubnutí, jak jsem se dočetl na některých fórech a pochybných stránkách
- podporuje odbourávání tuků, zrychluje metabolismus
- pomáhá chránit před neurologickými chorobami
- přispívá ke zlepšení zraku - pokud Vám ovšem chybí betakaroten. No ještě lepším zdrojem beta karotenu je např. přírodní betakaroten od společnosti Finclub nebo Goji
- zpomaluje proces stárnutí buněk, omlazuje organismus, redukuje vrásky, zkrášluje pokožku - zase jsme u antioxidantů, doporučuji článek o vitamínu E na lepší pochopení souvislosti
- působí proti depresi, zlepšuje náladu, pomáhá při nespavosti 
- ženám v menopauze pomáhá snížit její nepříjemné projevy - na tyto problémy je zase ještě lepším řešením Maca

 

POZOR!
Acai má rozhodně svůj zdravotní potenciál, ale je třeba ho však vyřadit z kolonky zázračně. Jeho účinky jsem si nevymyslel, jsou poctivě převzaty od výrobce a na lepší pochopení jsem k nim dopsal jen komentáře. Sám bohužel neprovozují laboratoř, proto se musím opřít pouze o oficiální informace a o to, že produkt je řádně registrován
 ÚVZ SR č. OHVBPKV/2898/2012/Jo.

 

PROČ UŽÍVAT PRÁVĚ TENTO ACAI?

1. Zajímavý poměr cena/kvalita
2. Kromě extraktu z ovoce Acai obsahuje i pomocné složky: žlutý včelí vosk, sojový olej a lecitin, které zvyšují vstřebatelnost vitaminů rozpustných v tucích. Důvod je jednoduchý. Vstřebatelnost vitaminů rozpustných v tucích (vitamíny A, D, E a K) je totiž až zhruba 10-násobně vyšší v případě jejich užívání v kombinaci s tuky.
Pro více informací o vitaminech klikněte na tento odkaz. 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! 

Mnoho lidí a zejména žen užívá naivně Acai kvůli vidině rychlého zhubnutí. No propánajána, Acai je přece DODATEK stravy! :-) On sám o sobě neshodí za vás přebytečné kilogramy. Dokáže jen nastartovat a urychlit metabolismus. Nic víc a nic méně. Nevěřte těm bludům na internetu. Co tak zkusit i omezit příjem sacharidů, zařadit do stravy více zdravých tuků a začít se více hýbat? Takže žádný zaručený způsob zhubnutí to není a o něco níže si můžete přečíst zaručené způsoby zhubnutí.

 

ZARUČENÉ TIPY NA ZHUBNUTÍ:

1. Začněte postupně a permanentně měnit svou životosprávu a stravovací návyky. Fantastické je začít již samotným nákupem. 
2. Omezte příjem sacharidů, které jsou největším nepřítelem hubnutí! Těstoviny, pečivo, ale i brambory byste měli minimálně redukovat a o cukru nemluvě. 
3. No omezit příjem sacharidů dlouhodobě nedokážete. Dříve či později jim zase propadnete. Je to jen otázkou času. Pevná vůle je jen sval, který se dříve, či později unaví. Potřebujete nahradit špatné kalorie, těmi dobrými. Více ovoce, zeleniny a pozor VÍCE TUKŮ. Ano tuků, zdravých tuků, které jsou pro hubnutí dokonce nezbytné a potřebné. A víte, co je na nich fantastické? Zaženou na dlouhé hodiny pocit hladu a nutkání na sladké. A o množství jiných zdravotních benefitů nemluvě. Fantastický je rybí tuk, kokosový olej, olivový, konopný, lněný nebo dýňový olej ..., ale i obyčejné domácí máslo a domácí vejce a ořechy (chia semínka, len, vlašské a lískové ořechy, mandle ...).
4. Začněte se více hýbat, vždyť jak můžete nastartovat metabolismus bez zvýšení tepové frekvence? Fantastickým urychlovačem a spořičem času je zde intervalový trénink.
5. Velkou dopomocí je vybudování svalové hmoty. Ne ženy, nemáte se stát mužatky. Mám na myslí zpevnění těla, resp. aktivaci kosterního svalstva. Svaly jsou totiž efektivním spalovačem tuků. 
6. Nehledejte zázračné zkratky.
7. A klidně i užívejte doplňky stravy. Vždyť proč ne? Dokáží dopomoci metabolismu a hlavně lidé s pomalým metabolismem tuto schopnost jistě velmi ocení, ale nespoléhejte se prosím jen na ně.

 

Doplněk stravy registrovaný ÚVZ SR č. OHVBPKV/2898/2012/Jo

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Ne

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: Naturport ACAI 100 mg 100 kapslí

Možná Vás zaujme i následující

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Nejnovější příspěvky