100% BIO Kolostrum tekuté BestVital 125 ml

100% BIO Kolostrum tekuté BestVital 125 ml

Více pohledů

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Není skladem

591 Kč

100% BIO Kolostrum


Odtučněné z kontrolovaného ekologického chovu zvířat.Složení: 100% Colostrum (1.mlieko, mlezivo), odtučněné, odsýrené, sterilizované
Země původu: Německo

Detaily

Přípravek Colostrum je skutečnou záchranou pro osoby trpící častými bakteriálními a virovými infekcemi. Antibiotika sice zachraňují život a zdraví mnoha lidem, avšak jejich nadměrné užívání postupně vedlo k tomu, že člověk je v současnosti velmi často bezmocný vůči bakteriím, které jsou odolné proti působení antibiotik. Bohužel je stále běžnější, že se i zcela nevinné infekce léčí pomocí antibiotik, jejichž použití by však mělo být vyhrazeno pro případy onemocnění ohrožujících život. Tyto skutečnosti jsou důvodem postupného snižování odolnosti lidí v rozvinutých zemích a jedinou prevencí v tomto případě je co nejdříve započít užívání prostředků, které obnovují přirozenou obranyschopnost organismu proti působení bakterií, virů a choroboplodných hub. Uvedené přípravky mohou lidem zachránit zdraví a někdy dokonce i život.

Colostrum obsahuje velké množství imunoglobulinů, což jsou proteiny na bázi protilátek. Jejich úloha v colostru je v zásadě taková, že udržují odpovídající rovnováhu celého imunitního systému člověka a chrání jej proti virům, bakteriím, choroboplodným houbám a kvasinkám. S postupujícím věkem produkuje lidský organizmus těchto látek stále méně, a proto je v průběhu procesu stárnutí velmi těžké bojovat proti nemocem různého druhu. Znečištěné prostředí, toxické látky, rakovinotvorné činitele, kouření, alkohol a nadměrné užívání antibiotik mohou napomáhat poškození imunitního systému a v důsledku toho vzniku nemoci.

V colostru bylo objeveno více než 20 protilátek, kromě jiných např. proti bakteriím Escherichia Coli a bakteriím druhu Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia. Tyto bakterie jsou velmi často příčinou nebezpečných chorob, ale zdravý organismus si s nimi umí poradit bez pomoci zvenčí, pouze díky správně fungujícímu imunitnímu systému. Pokud dojde k jeho oslabení, stává se člověk bezbranný vůči nebezpečím hrozícím ze strany bakterií, virů a hub. V této situaci je tedy přínosné podpořit vlastní tělo užíváním účinného přípravku jako je Colostrum.

V jakých situacích lze účinně použít přípravek Colostrum jako podpůrný léčebný prostředek.

Látky obsažené v colostru podporují návrat organismu k normální činnosti. Přípravek Colostrum podporuje léčbu různého druhu nemocí a problémů. Doporučuje se obzvláště při následujících indikacích:

- časté bakteriální a virové infekce, alergie a onemocnění spojené s poruchami imunity
- srdeční onemocnění
- nádorová onemocnění
- vředy, popáleniny
- redukční diety
- intenzivní sportovní trénink

SLOŽENÍ:
Colostrum obsahuje řadu účinných látek, které jsou pro lidský organismus velmi cenné:

Imunoglobuliny - proteiny na bázi protilátek, které jsou odpovědné za odolnost. Imunoglobulin G (IgG) neutralizuje bakterie a toxiny v krvi a lymfatickém systému; imunoglobulin M (IgM) vychytává a váže viry, které se nacházejí v oběhovém systému; Imunoglobuliny D a E (IgD a IgE) transmitujú látky z krve a aktivizují antialergenní reakce. Vysokojakostní colostrum obsahuje minimálně 16% imunoglobulinů.

Laktoferin - protein, který transportuje železo do červených krvinek a napomáhá eliminaci virů a škodlivých bakterií.

Růstový faktor - stimuluje správný růst a léčí stará zranění kůže, svalů a jiných tkání; růstový faktor navíc podporuje spalování tuku v době, kdy uživatel přípravku dodržuje redukční dietu.

Růstový hormon - zpomaluje procesy stárnutí organismu.

Leukocyty - bílé krvinky podporující produkci interferonu - proteinu, který zabraňuje reprodukci virů.

Enzymy - colostrum obsahuje tři enzymy s aerobním účinkem na bakterie.

Vitamíny B1, B2, B6, B12, E, A, C.

Doporučené dávkování: 8ml denně
Návod k použití: ráno nebo večer 1-2 polévkové lžíce, nikdy nekombinovat s horkým nápojem, užívejte samostatně nebo zapijte ovocnou šťávou. Udržovat v chladu a suchu. Po otevření udržovat v lednici, chlazené vydrží 14 dní. Zakalení tohoto produktu neznamená žádný problém. Před upotřebením protřepat.
Obsahuje: odmaštěné kolostrum (mlezivo) neobsahuje kasein.

Další informace

Zdravotné problémyZažívací problémy, Alergie, Tlusté střevo

Doprava a dodání

SPÚSOB DODÁNÍ:

1. Česká pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzvednutí zásilky přímo na vaší nejbližší poště) Cena: 103 Kč. Zboží bude na poště následující den od odeslání.

2. Zásilkovna (Vyzvednutí zásilky přímo na zvolené pobočce Zásilkovny) Cena: 77 Kč. Zboží bude doručeno do 2-3 pracovních dnu.

ZPŮSOB PLATBY:

1. DOBÍRKA (platba při převzetí zásilky) Při platba na dobírku je účtován extra poplatek: 26 Kč

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankovní převod do 3 pracovní dny) Po dokončení objednávky Vám přijde automatický e-mail s informacemi potřebnými k zadání bankovního převodu. Zboží bude vyskladněno až po připsání platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: 100% BIO Kolostrum tekuté BestVital 125 ml

Nejnovější příspěvky