100% BIO Kolostrum tekuté BestVital 125 ml

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnosť: Není skladem

618,78 Kč

100% BIO Kolostrum


Odtučněné z kontrolovaného ekologického chovu zvířat.


Složení: 100% Colostrum (1.mléko, mlezivo), odtučněné, odsýrené, sterilizované
Země původu: Německo


 

Detaily

Přípravek Colostrum je skutečnou záchranou pro osoby trpící častými bakteriálními a virovými infekcemi. Antibiotika sice zachraňují život a zdraví mnoha lidem, avšak jejich nadměrné užívání postupně vedlo k tomu, že člověk je v současnosti velmi často bezmocný vůči bakteriím, které jsou odolné proti působení antibiotik. Bohužel je stále běžnější, že se i zcela nevinné infekce léčí pomocí antibiotik, jejichž použití by však mělo být vyhrazeno pro případy onemocnění ohrožujících život. Tyto skutečnosti jsou důvodem postupného snižování odolnosti lidí v rozvinutých zemích a jedinou prevencí v tomto případě je co nejdříve započít užívání prostředků, které obnovují přirozenou obranyschopnost organismu proti působení bakterií, virů a choroboplodných hub. Uvedené přípravky mohou lidem zachránit zdraví a někdy dokonce i život.

Colostrum obsahuje velké množství imunoglobulinů, což jsou proteiny na bázi protilátek. Jejich úloha v colostru je v zásadě taková, že udržují odpovídající rovnováhu celého imunitního systému člověka a chrání ho proti virům, bakteriím, choroboplodným houbám a kvasinkám. S postupujícím věkem produkuje lidský organismus těchto látek stále méně, a proto je v průběhu procesu stárnutí velmi těžké bojovat proti nemocem různého druhu. Znečištěné prostředí, toxické látky, rakovinotvorné činitele, kouření, alkohol a nadměrné užívání antibiotik mohou napomáhat poškození imunitního systému a v důsledku toho vzniku nemoci.

V colostru bylo objeveno více než 20 protilátek, mimo jiné např. proti bakteriím Escherichia Coli a bakteriím druhu Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia. Tyto bakterie jsou velmi často příčinou nebezpečných chorob, ale zdravý organismus si s nimi umí poradit bez pomoci zvenčí, pouze díky správně fungujícímu imunitnímu systému. Pokud dojde k jeho oslabení, stává se člověk bezbranný vůči nebezpečím hrozícím ze strany bakterií, virů a hub. V této situaci je tedy přínosné podpořit vlastní tělo užíváním účinného přípravku jako je Colostrum.

V jakých situacích lze účinně použít přípravek Colostrum jako podpůrný léčebný prostředek.

Látky obsažené v colostru podporují návrat organismu k normální činnosti. Přípravek Colostrum podporuje léčbu různého druhu nemocí a problémů. Doporučuje se zvláště při následujících indikacích:

- časté bakteriální a virové infekce, alergie a nemoci spojené s poruchami imunity
- srdeční onemocnění
- nádorové onemocnění
- vředy, popáleniny
- redukční diety
- intenzivní sportovní trénink

SLOŽENÍ:
Colostrum obsahuje řadu účinných látek, které jsou pro lidský organismus velmi cenné:

Imunoglobuliny - proteiny na bázi protilátek, které jsou odpovědné za odolnost. Imunoglobulin G (IgG) neutralizuje bakterie a toxiny v krvi a lymfatickém systému; imunoglobulin M (IgM) vychytává a váže viry, které se nacházejí v oběhovém systému; Imunoglobuliny D a E (IgD a IgE) transmitujú látky z krve a aktivizují antialergenní reakce. Vysokojakostní colostrum obsahuje minimálně 16% imunoglobulinů.

Laktoferin – protein, který transportuje železo do červených krvinek a napomáhá eliminaci virů a škodlivých bakterií.

Růstový faktor - stimuluje správný růst a léčí stará zranění kůže, svalů a jiných tkání; růstový faktor navíc podporuje spalování tuku v době, kdy uživatel přípravku dodržuje redukční dietu.

Růstový hormon – zpomaluje procesy stárnutí organismu.

Leukocyty – bílé krvinky podporující produkci interferonu - proteinu, který zabraňuje reprodukci virů.

Enzymy – colostrum obsahuje tři enzymy s aerobním účinkem na bakterie.

Vitamíny B1, B2, B6, B12, E, A, C.

Doporučené dávkování: 8ml denně

Návod k použití: ráno nebo večer 1-2 polévkové lžíce, nikdy nekombinovat s horkým nápojem, užívejte samostatně nebo zapijte ovocnou šťávou. Udržovat v chladu a suchu. Po otevření udržovat v lednici, chlazené vydrží 14 dnů. Zakalení tohoto produktu neznamená žádný problém. Před upotřebením protřepat.
Obsahuje: Odmaštěné kolostrum (mlezivo) neobsahuje kasein.

Další informace

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY:Tráviace problémy, Alergie, Hrubé črevo

Doprava a dodanie

SPÔSOB DODANIA:


1. Slovenská pošta - BALÍK NA POŠTU (Vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej najbližšej pošte)
Cena: 2,20 €
Tovar bude na pošte nasledujúci deň od odoslania.

2. Slovenská Pošta - EXPRES KURIER (Doručenie na adresu)
Cena: 2,70 €
Tovar bude u vás nasledujúci deň od odoslania.


SPÔSOB PLATBY:


1. DOBIERKA (platba pri prevzatí zasielky)
Pri platba na dobierku je účtovaný extra poplatok: 0,80€

2. PLATBA NA ÚČET (Klasický bankový prevod do 3 pracovné dni)
Po dokončení objednávky Vám príde automatický e-mail s informáciami potrebnými na zadanie bankového prevodu.
Tovar bude vyskladnený až po pripísaní platby na náš účet.

Recenzie

You're reviewing: 100% BIO Kolostrum tekuté BestVital 125 ml

Možná Vás zaujme i následující

Nejnovější příspěvky